Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 30 Mart 2020 Pazartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
A.D. Police
Genel Bilgiler
Adı:
A.D. Police
Yılı:
1990
Türü:
OAV
Bölüm Sayısı:
3
Kategoriler:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Moonlight

3Hikaye 2027 yıllarında Tokyo da gerçekleşiyor

ResimDosya 1- Hayalet kadın- Çaylak polis Leon McNichol ve ortağı Geena cinayetleri araştırmaktadır ve bu cinayetleri yarı robot olan bir dişinin yaptığını düşünürler, şüphelileri araştırmaya koyulurlar.
ResimDosya 2- Kesici şey- Elektromanyetik gelişmeler sayesinde tren sistemi gelişir ve altgeçitler önemini yitirir artık oralar fuhuş yapılan mekanlar olmuştur.Detektif Ailis Kara ahlaksız cinayetleri araştırmak için görevlendirilir, tüm kurbanlar fahişlerdir ve onların karınları deşilmiştir.Tüm cinayetlerde hep aynı şekilde olmuştur. Katil neden fahişleri seçer, bunu araştıran dedektif cinayetler başta bağlantısı olmayan bir kadına rastlar.

Resim Dosya 3- Dili kopan adam; Ad polis teşkilatında çalışan Billy Fonward , 28 yaşında erkektir. Yarı robot (cyborg) iinsanlarla savaşırken yaralanır. Ona deneysel olarak yapılan sibernetik teknolojisini uygularlar ve mucizevi şekilde deney başarılı olur. Beyni dışında bazı organları ve bedeni mekanik hale dönüştürülür. Elektronik bilgiyi dili sayesinde mekanizmasına gönderiyor. Artık o ilk Cyborg polis olur ve yarı insan androidlerle savaşmaya başlar.


Tarih Son Güncelleme: 18/01/2007
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim