Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 26 Şubat 2020 Çarşamba
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
AIKa R-16: Virgin Mission
Genel Bilgiler
Tanıtım

Hazırlayanlar: ~chii~

Lise öğrencisi olan Aika Sumeragai keskin zekası ve atletik vücudu ile sınıfını C sınıfı cankurtaran olarak bitirir ve kendisine C sınıfı cankurtaran lisansı verilir. 16 yaşında olmasına rağmen çocuk gibi davranmaktadır. Aika nın sahip olduğu lisans afişlere konur. Arkadaşı ve aynı zamanda hazine avcılığı kulubü başkanı olan Eri Shingai, Aika'dan bir ricada bulunur. Aika, Eri nin teklifini memnuniyetle kabul eder ve Eri'nin özel yatına davet edilir. Davetinin sebebi olan ve esrarlı kız olarak bilinen Karen hakkında birçok şey öğrenir. O gece Aika lise kızları tarafından saldırıya uğrar ve Karen tarafından kurtarılır. Peki Karen'in sakladığı sır nedir?

Aika Sumeragi

Resim

Aiki'nin ailesi daha küçük yaştayken Aika üzerinde insan vücudunu geliştirmekle ilgili deneyler yapmışlardır. Ancak bu deneyler esnasında çok büyük bir deprem olmuş, Aika haricinde herkes ölmüştür. Ve o zaman bir cankurtaran tarafından kurtarılmıştır, Aido Gozo. Gozo onu ellerine almış ve yetiştirmiştir.
Gelecek yıllarda Aiki'a Gozo'ya işinde yardım etmiş ve şimdi de C sınıfı bir cankurtaran olarak eğitim almaktadır. Her zaman okula geç kalır. Her nasılsa davranışları Gozo'nun kız kardeşi olan Aido Rion'a çok benzemektedir. Makinaları çok sever.

Eri Shingai

Resim

Aika'nın sınıfının (1-A)sınıf başkanı ve kurucusudur, okulun hazine avcıları kulubünün başkanı. Eri her zaman gizem fanatiğidir ve gerçekten zengin bir aileden gelmektedir.
Aika'nın C sınıfı lisansa sahip olduğunu bilmektedir. Karen'in gizemiyle ilgili soruşturmada Aika'dan yardım ister.

Karen Minamino

Resim

Silik ve çok seyrek olarak deneyimlerinde yüzünü gösterir, çok gerekli olduğu zamanlarda konuşur. Eri'nin araştırmasında Karen'in geçmiş hikayesi bilinmemektedir.
Karenin sol göğsünde bir kelebek işareti vardır. Bu işaret büyütüldüğünde cümleyi çözmek için bir şifre oluşturmakta "gerçeğin kapısı kelebek uykusunda açılmış olacak" ve grubun nerde olduğunu gösteren bir harita koordinatıdır.

Gozo Aida

Resim

Depremde Aika'yı kurtaran bir cankurtarandır, onu büyütmüş ve cankurtaranlık yolunda geliştirmiştir.

Tarih Son Güncelleme: 08/06/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim