Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 30 Ocak 2020 Perşembe
5 üzerinden 0.0 puan
Aura: Maryuuinkouga Saigo no Tatakai
Genel Bilgiler
Adı:
Aura: Maryuuinkouga Saigo no Tatakai
Yılı:
2013
Türü:
Film
Bölüm Süresi:
83 dakika
Kategoriler:
Bağlantılar:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Ichiro Satou, ortaokul döneminde fantezi dünyasına kendini fazlaca kaptırdığından okulda hor görülmüştür. Hele ki ailesi bu durumu bir türlü kabullenememiş ve bu olayın etkileri hâlâ üzerlerinde devam etmiştir. Ichiro ise ailesinin zorlamasıyla gerçek hayata yani normal bir insan olmaya çabalar. Lise hayatı onun için ideal bir başlangıç olacaktır elbette. Sınıfta gruplaşmalar çoktan başlamıştır bile. Herkes kendi huyuna en yakın olanla gruba dahil olurken gruptan gruba davet edilmelerde devam eder. Satou da bu gözde gruplardan birine oldukça yakındır hatta.

Bir gün okulda notlarını unuttuğu için okula akşam vakti gider. Ancak orada hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Geçmiş peşini bırakmak istemiyordur adeta... Gördüğü şey bir kızdır ve oldukça tuhaf giyinen bir kızdır. Kendisine Araştırmacı diyen bu kız söylediğine göre "ejderha ile bağlantılı" bilgiler bulmak için buraya gelmiştir. Satou bu kızdan yani aslında hâlâ içinde var olan eski duygulardan dolayı bu görevde ona yardım edeceğini söyler. Gizemli kız ise buna pek sıcak bakmaz gibi, ama bir eşyasını Satou'ya bırakmayı da ihmal etmez.

Satou'nun sınıfındaki gruplaşmalar devam ederken en gözde gruplardan bir davet alır ve artık tamamen normal bir hayat onu bekliyordur... Ta ki Satou'nun dün akşamki tanıştığı kızın sınıfa tuhaf kıyafetleriyle girip Satou'nun cebinden kızın bıraktığı eşyayı ona verdiği anda altüst olur. Bu olaydan sonra sınıf öğretmeni, Satou'ya o kadar kötü bir görev verir ki Satou'nun bunu yapması olası bile değildir. Ancak öğretmenin elinde korkunç bir kozu vardır: Satou'nun geçmişi... Satou'nun bu görevi yapmaktan başka bir şansı kalmamıştır. Görevi ise sınıfında bir öğrenci olan, ama okula hâlâ gelmeyen bir öğrenci hakkındadır. Bu öğrenci de ona yardım edeceği, ama sonradan onu terslediği kız Ryouko Satou'dan başkası değildir. Satou geçmişini ne kadar acı çekerek bırakmışsa da daha üstünden çok zaman geçmeden kendisiyle aynı fantezi dünyasında yaşayan birine göz kulak olmak onun için oldukça zor bir deneyim olacak gibi görünmektedir. Dahası sınıfta ki gruplaşmalardan dolayı Satou'nun işi zordan çok imkânsız gibidir.

Tarih Son Güncelleme: 29/11/2013 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim