Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 15 Kasım 2019 Cuma
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Binchou-tan
Genel Bilgiler
Adı:
Binchou-tan
Yılı:
2006
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
12
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika, prenses serenity

Binchou-tan dağlarda, eski bir evde tek başına yaşayan küçük bir kızdır. Her yeni günle birlikte hayatını sürdürmek için ormandan sebzeler toplar ve yeri geldiğinde şehre giderek eve erzak alır. O doğanın dostu olduğu gibi doğa da onun dostudur. Doğadan başka diğer insanlarla tanışarak yeni arkadaşlar edinir. Binchou-tan'ın günlük yaşamındaki maceralar böylece devam eder.
BINCHO-TAN
Resim
Sessiz, sakin, tatlı, sevimli ve utangaç bir yapısı vardır. Gülümsediğinde Kunugi-tan'ı çok etkilemiştir ama özellikle bakışları ile. Birbirlerini ilk gördüklerinde Binchou-tan, Kunugi-tan'ı lüks olan bir at arabasında görmüştür. Yalnız olmasına rağmen gittikçe arkadaşlarının olmasına çok mutlu olmuştur.


CHI-TAN
Resim
Zeki ve her gün bir şey keşfetmesini seven, cana yakın bir yapısı vardır. Saçını bağlı tutan bir bambu (kısa) sopasının içinden geçirerek toplayan ve aklına fikir gelince saçı dikleşen bir kişidir. Binchou-tan ile ilk karşılaşan da kendisidir. Kesinlikle yalnız bırakmaz arkadaşını.


KUNUGI-TAN
Resim
Sakin ve sessiz olmasına karşın yalnız hisseden birisidir ama Bincho-tan'ı ilk gördüğünde ona yaklaşmak istemiştir ki ilk defasında başaramasa da vazgeçmemiştir ve ondan son derece de etkilenmiştir.


REN-TAN
Resim
Yardımsever ve paylaşımcı olan bir yapısı ve rahip olan bir kızdır ve bir kura çekildiğinde kesinlikle kaybetmeyen küçük şanslı bir kızdır. Ayrıca hayaletleri de vardır ki bunu en çok Chiku-tan üzerinde dener.


AROE
Resim
Saf davranışları ve sevimliliği sayesinde sevilen, saçları da Aloe adlı ağaç gibi sivri ve sert olan küçük bir kızdır ve diğerleri ile direk olarak karşılaşmamıştır. Yalnızca yan bir hikaye olarak hayatından kesitler verilir.

Bölüm Listesi:
1. Spring Awakens-bin
2. Bin Gets A Job
3. Bin's Birthday
4. Rainy Sunday
5. Kimono Memories-bin
6. A Night's Work-bin
7. Lemonade And Candy Apples-bin
8. Close And Open-bin
9. A Beetle Is Following-bin
10. The Potato Season-bin
11. First Snow, First Sled, First Flight-bin
12. Letter To The Sky-bin

Tarih Son Güncelleme: 12/03/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (3)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim