Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 25 Ağustos 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Chocolate Underground
Genel Bilgiler
Adı:
Chocolate Underground
Yılı:
2008
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
13
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Çikolata artık yasadışıdır! Hikaye şimdiki zamanda bir yerde, Good for You Party adlı bir partinin seçimleri kazanması ve ardından "Çikolata Yasağı"nı kural olarak duyurmasını konu alır. Artık bütün tatlı şeyler yasaktır; çünkü bütün tatlı şeyler sağlığa zararlıdır. Çikolatayı oluşturan malzemelerin tümü yasaklanmıştır ve bunun yerine sağlıklı yiyecekler piyasaya sürülmüştür. Bu yasağı duyurmak için sürekli yolda gezen sesli ve görüntü yayınlı arabalar geçer. Televizyonlarda ise sık sık çikolatanın zararlı olduğunu ve sağlıklı yiyecekler yemenin gerekli olduğunu anlatan yayınlar çıkar ve dahası bu yayınları değiştirmek veya televizyonu kapatmak o yayın bitene dek imkansızdır. Bir alet sayesinde değiştirme ve kapatma bir şekilde engellenmekte ve yayınların zorunlu olarak izlenmesi sağlanmaktadır.

İnsanlar her kuralı çiğnedikleri gibi bu kuralı da çiğnerler ve akşamları çikolata partileri düzenlerler gizlice. Çikolata polisleri ise bu suçluları yakalayıp hapise atarlar.

Huntley ve Smudger isimli iki çocuk iyi arkadaştırlar. Sürekli gittikleri çikolata dükkanında Louise adında ki kız arkadaşlarının el yapımı çikolatadan söz etmesi ve dahası hala çikolata yapanların olduğunu ama bu işi gizliden yaptıklarını anlatır. İki genç, bu söylentilerin gerçek olup olmadığını araştırır ve daha sonra elde ettikleri bilgilerle gizli çikolata yapımına başlarlar ve bunları gizliden satarlar. Artık onlar yasadışı iş yapan iki gençtir. Ama bu böyle devam etmeyecektir elbette.

Her bölüm yaklaşık 5 dakikadır.

Resim
Resim

Tarih Son Güncelleme: 26/09/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (2)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim