Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 15 Ekim 2019 Salı
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Kareshi Kanojo no Jijou
Genel Bilgiler
Adı:
Kareshi Kanojo no Jijou
Diğer İsimleri:
His and Her Circumstances
Yılı:
1998
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
26
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: neco kou

Lisede okuyan Miyazawa Yukino çok çalışkan, güzel, alçakgönüllü, nazik, herkesin hayran kaldığı ve övdüğü bir kızdır. Aslına bakarsak Miyazawa övülmeye bayılan, göründüğü gibi sakin olmayan, başkalarına iyi görünmek için rol yapıp asıl karakterini saklayan biridir.
Sınıflarına Arima Souichirou'nun gelmesiyle Miyazawa'ya duyulan ilgi azalır. Artık herkes Miyazawa'dan değil de Arima'dan yapamadıkları ödevler için yardım isterler. Herkes ona hayranlık duymaya başlar. Miyazawa bu durum nedeniyle strese girer ama sınavda her zamanki gibi 1. sırayı alınca herkes tekrar onu övmeye başlar ve Miyazawa içinden büyük bir ihtirasla gülmeye başlar...
Miyazawa ve Arima asıl kişiliklerini saklayan tiplerdir. Birbirlerine aşık olurlar ve asıl kişiliklerini gizlememeye karar verirler.

Miyazawa Yukino
Yaşı:15
Seiyuu:Enomoto Atsuko
Resim
Miyazawa, küçüklüğünden itibaren övülmenin tadına varmış ve sürekli övgü almak için yalancı bir maske takmıştır. Herkese iyi davranır, hep güler yüzlüdür, hep sınıf birincisidir. Asıl karakterini sadece evde gösterir, bu yanını yalnızca ailesi bilir.

Arima Souichirou
Yaşı:15
Seiyuu: Suzuki Chihiro
Resim
Arima, küçükken annesi ve babası tarafından sürekli dayak yediği için yağmurlu bir günde korkudan evden kaçmıştır. Onu yolda gören iyi kalpli zengin bir çift evlat edinmiş ve Arima o günden itibaren onlarla yaşamaktadır. Arima yağmurlu günlerde geçmişteki kötü günleri anımsayarak ruh çöküntüsü yaşamaktadır.


Asaba Hideaki
Yaşı:15
Seiyuu: Kisaichi Atsushi
Resim
Kızlara bayılan bir tip, kızları kuzucuk olarak görüyor. Kızlar arasında da çok seviliyor.

Shibahime Tsubasa
Resim
Yaşı:14
Seiyuu:Shintani Mayumi
Kısa boyu yüzünden çoğu kişi tarafından küçük muamelesi görüyor. Arima, Shibahime'yi küçük kız kardeşi olarak görüyordu ama Shibahime ona lisede çıkma teklif etmeyi planlamaktaydı. Kaykay yaparken geçirdiği bir kaza yüzünden liseye başlayamaz. Liseye başladığında ise Arima, Miyazawa ile çıkmaya başlamıştır. Bu nedenle Shibahime ile Miyazawa arasında didişme başlar.

Kano ve Tsukino Miyazawa
Resim
Miyazawa'nın kız kardeşleri. Sağdaki Kano soldaki Tsukino

Pero Pero
Resim
Miyazawa ailesinin köpeği.

Tarih Son Güncelleme: 01/01/2007
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim