Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 08 Aralık 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Kidou Tenshi Angelic Layer
Genel Bilgiler
Adı:
Kidou Tenshi Angelic Layer
Diğer İsimleri:
Angelic Layer
Yılı:
2001
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
26
Kategoriler:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Misaki adlı 12 yaşlarında bir kız annesini bulmak ve görmek için Tokyo'ya gelir gelmez büyük bir TV de bir Layer olan en güçlü melek Athena ilgisini çeker ve kendisinin de Athena ile dövüşmek istediğini duyumsar. O esnada Icchan adlı bir profesör ona bir melek satın almasına yardımcı olur. Misaki o günden beri Athena ile dövüşmeyi hayal ederek yarışmalara katılmaya karar vermiştir. Üstün parformansı ile başarılı bir şekilde rakiplerini acemi olmasına rağmen mantıklı düşünerek yenmeyi başarır fakat önünde ondan daha güçlü bir kişi vardır ki meleği Suzuka'ya karşı acaba ne yapacaktır?

Ichiro Icchan Mihara
Resim
Angelic Layer'ın kurucusu ve babasıdır. Misaki'nin annesine sırılsıklam aşık olur ve elinden geldiğince onu anlamaya çalışıp yardım etmekten çekinmeyen duygularını belli eden birisidir. Fakat bunu direk değil dolaylı yollardan belli etmektedir.

Misaki "Msakichi" Suzuhara
Resim
Spor dallarının hiçbirini yapamasa da hayli becerikli bir şekilde Angelic Layer'da üstün bir performasyon sergiler. Yeteneğini bu yönde geliştirerek en büyük hayali olan Athena ile dövüşmek için çok çalışırken yeteneğini ve mantıklı düşüncelerini ortaya koyarak başarılı olmayı bilir. Meleği Hikaru'dur. En çok korktuğu ise Hotoko'nun meleği Suzuka olur.

Hatoko Kobayashi
Resim
Hatoko 5 yaşında "mucize anaokulu"nda tanınmış Angelic Layer uzmanı ve sıksık oyunlarda ikinciliği kazanır. Misaki'ye ilk önceleri soğuk davransa da sonradan onun en iyi arkadaşı ve akıl hocası olur. Onunda hayalinde Misaki gibi Athena ile dövüşmektir ve onunla beraber hayalini gerçekleştireceklerine söz verirler.

Tarih Son Güncelleme: 19/05/2007 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim