Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 12 Aralık 2019 Perşembe
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 5.0 puan
Kodomo no Omocha
Genel Bilgiler
Adı:
Kodomo no Omocha
Yılı:
1996
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
102
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Kurata Sana ve Hayama Akito iki birer sanki düşmandırlar ancak bir süre sonra Sana, Akito hakkındaki üzücü şeyi öğrendikten ve bunun üzerine yardım ettikten sonra sıkı bir dost olurlar. Ancak Sana küçüklüğünden beri artist bir kız olduğu için Akito'nun hikayesinden yararlanarak bir filmde yer alır. Böylece Akito, Sana'ya aşık olur. İlerleyen zamanlarda da Sana içinde bir şey farketmiştir. Akito'ya olan aşkını ama bir engel vardır. Sana ilk önce kendi içindeki olumsuz olan o en önemli olanı yenmesi gerekiyordur. Bu şey nedir? Nasıl oluşmuştur ya da bunu yenecek güce ulaşabilecek midir?Kurata Sana
Güler yüzlü, hiperaktif, geveze, yardımsever, mutlu olmayı bilen bir kişiliği vardır. Kendisi hakkındaki gerçeği saklamakta ve bu gerçeği kendisi gibi ünlü çocuk yıldızı olan Naozumi'nin gelişi ile sırrı açığa çıkar. Hayama'ya ihtiyacı olduğu zaman yanında olması için bir titreşim aracı vermiştir ve artık ikisi çok iyi bir dost olmuşlardır. Akito Hayama ile de gitgide yakınlaşmakta olan Sana duygularının farkına varamaz fakat Hayama'ya karşı hissettiği sıcaklığını duyumsaması kendisini rahatlattığını hisseder. Ayrıca tek zayıf noktası yalnız olmaktan, sevdiği insanları üzmekten ve kendisinin üzülmesinden nefret eden ve korkan biridir.

Akito Hayama
Sessiz, sakin, içine kapanık, hiç gülümsemeyen birisidir. Fakat Sana ile kapıştığı sırada kendisinin ölmek istediğini, yaşamanın bir faydası olmadığını söyler. Sana bu duruma hem üzülür hem de kızar ve Hayama'dan aldığı bıçağı ağaca onun yakınına saplayıp ona bakar ve çekip gider. Hayama kendisi için film çeken Sana'nın oynadığı filmi izler ve o andan itibaren ona aşık olur. Hatta Sana'yı ömrü boyunca ve ne olursa olsun korumaya ve onun yanında kalmaya yemin etmiştir.

Naozumi
Kendisine Sana'yı örnek alarak güçlü, güleryüzlü olmaya yemin eder. Oldukça kibar ve terbiyeli bir çocuk olan ve hep hayalini kurduğu Sana'yı görüp onunla bir film de olsa çevirmek istemiştir ve hayali gerçek olmuştur. Onunla karşılaştıktan sonra aşık olan ama belli etmeyen birisidir fakat Hayama bunu farkedince kendisine rakip olur.

Resim

Tarih Son Güncelleme: 13/03/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (4)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu eserle ilgili 3 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

Kirika
Kirika:
 
 
Animesini pek sevemedim nedense. Bana daha çok abartılmış bir şekilde yapılmış geldi. Mangasını kesinlikle tercih ederim. Hiç olmazsa orada ne bir abartı ne de saçmalık var. Heh hoş sonuçta çocuklar için yapılan bir anime olması abartılı yapılması normal. Ancak çocuklara ve çocukluktan henüz çıkmış olan kişilere tavsiye edebilirim fakat mangasını herkese tavsiye ediyorum. :D
13 Mart 2010 Cumartesi
gothic girl
gothic girl:
 
 
süper komik bir animedir.hele Sana nın annesinin saçları :D
01 Eylül 2008 Pazartesi
Sakura~
Sakura~:
 
 
Çocuksu da gözükse süper bir animedir. Tüm bölümlerini büyük bir zevkle izledim.
27 Mayıs 2008 Salı
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim