Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 21 Kasım 2019 Perşembe
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Koutetsu Tenshi Kurumi Encore
Genel Bilgiler
Adı:
Koutetsu Tenshi Kurumi Encore
Diğer İsimleri:
Steel Angel Kurumi Encore
Yılı:
2000
Türü:
OAV
Bölüm Sayısı:
4
Kategoriler:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Blood+

4 bölüm Çelik Melekleri'nin hikayelerini anlatır. Saki bir film aktristi olur. Karinka, Kamihito ile kör bir talihi devam ettirir. Kurumi ise geleneksel bir japon kadını olmak için sanat yapmaya başlar. 3 meleğin şimdi ki görevi ise Nakahito'nun kalbini bir yarışmada kazanmaktır.

Kurumi:

Resim

Dr. Ayanokouji tarafından yaratılır. İlk bölümde Nakahito'nun öpücüğüyle uyanır. Nakahito'ya aşık olur ve ona her zaman güvenir. Nakahito onu "efendi"diye çağırır. Kurumi her zaman kızkardeşlerinin gücü ile korunur. Mark II'nin kalbine sahiptir. Acemi bir melektir. Melekleri her zaman "kızkardeşlerim"diye çağırır. Kurumi pembe saçlıdır ve mavi bir hizmetçi kıyafeti giyer. Genellikle Saki ile yıkanmayı sever. Bu bölümlerde Kurumi biseksüel olarak görünür, fakat Nakahito'yu seviyordur.

Saki:

Resim

Dr. Ayanokouji tarafından yaratılır. Saki, Dr. Amagi ile Dr. Brandow'a yardım eder. Mark II'nin kalbine sahiptir. Bir nedenden dolayı Saki ile Kurumi dövüşürler, fakat Nakahito için dövüşmezler. Kısa bir zaman içinde olsa Saki bu dövüşü kazandığını zanneder. Kurumi, Saki'yi öperek melek kalbini geri getirir. Saki artık Kurumi'ye güvenmeye başlar. Saki, Kurumi'ye aşık olur, fakat Kurumi, Saki'yi "kızkardeşim"diye çağırarak bütün hayalleri suya düşer. Sonra, Karinka ile Saki birbirleriyle dövüşür ve Saki bu dövüşü kazanır. Sonra Kurumi hastalanır, Saki onu iyileştirir. Saki bu olaylardan sonra çok sessiz durur. Kurumi ile kendisi hakkında farklı düşüncelere sahibi olur. Kurumi ile artık konuşmaya hazır olduğunu ve onu sevdiğini söylemeyi düşünür. Saki sık sık beyaz bir hizmetçi kıyafeti giyer.

Karinka:

Resim

Üçüncü melektir ve Dr. Ayanokouji tarafından yaratılır. Kurumi ile akademiyi tahrip eder. Nakahito ile bir grup kurar. Kurumi'nin gerçek gücünü hesaplamaya çalışır. Bir nedenden dolayı Karinka, Saki'yi öldürmeye çalışır.

Kagura Nakahito:

Resim

12 yaşındadır. Ağabeyi Kamihito gibi düşünebilmeyi ister. Ağabeyi Kamihito ile Dr. Ayanokoji'nun laboratuvarında gizlice dolaşırlar. Karşısında pembe saçlı, mavi hizmetçi kıyafeti giymiş bir kız görür. Nakahito ilk başta bu kızı oyuncak bebek zanneder. Kız üstüne düştüğü zaman ve onu öptüğü zaman kız canlanır. O kızın adının Kurumi olduğunu öğrenir ve Kurumi'yi "efendi"diye çağırır. Nakahito çok sinirli ve tehlikelidir. Bazen etrafındaki kişilere çok iyi davranır. Kurumi'yi her zaman rahatsız eder. Fakat bir zaman sonra Kurumi'den hoşlanmaya başlar.

Bölüm Listesi:

1. Saki Becomes a Star
2. Karinka, a New Love!
3. Kurumi, Become an Adult...
4. The Eternal Steel Angel

TV serisinin devamıdır.

Tarih Son Güncelleme: 05/06/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim