Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 25 Ağustos 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Maryuu Senki
Genel Bilgiler
Adı:
Maryuu Senki
Diğer İsimleri:
Evil Dragon War Chronicles
Yılı:
1987
Türü:
OAV
Bölüm Sayısı:
3
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Bir zamanlar, Kidou ailesi İmparatorluk tarafından desteklenen kudretli bir aileydi. Ancak ailenin bu gücü sarayın diğer erkânlarınca içlerinde bir korku yarattı ve bu korkuya yenilip ailenin resini tuzağa düşürüp öldürdüler. Yeniden canlanmasını istemeyerek başını kesip cesedini Abhorred Tepesi'ne attılar. Bunu öğrenen aile üyeleri ise onu yeniden canlandırmaya yemin ederek kesik başı alarak şehirden kaçtılar.

Şimdiki zamanda; bu ailenin torunları yer altında yaşayıp kendilerini Kidousyuu olarak adlandırdılar ve İlk Ata'nın dirilişi başladı. Ingyou Jakan adlı mühürlü kötü büyüyü kullanarak Dört Kutsal Canavar olan Seiryuu, Byakko, Genou ve Sujyaku'yu çağırdılar.

Chiyogi Toshirou, Kidousyuu merhum Başkanı ve Miki'de dahil olmak üzere erkek ve kadın dört bedenin içine Dört Kutsal Canavarı, İlk Ata'yı diriltmek amacıyla mühürlemeyi planladılar.

Ancak Mantrayana keşişi Gendou Houshi'nin büyülü sözleri sayesinde üç Kutsal Canavarı bağlamayı başaramadılar. Diğer ruhlar dağılmışlardı ve sadece Seiryuu, Miki'nin içinde kalmıştır. İlk Ata'yı diriltmek için üç Kutsal Canavarı yeniden toplamalıdırlar. Miki de bu ruhları barındıran kişieri araması için Syanka'yı gönderir.

Bölümler:

1 Evil Dragon Chronicles
2 Evil Dragon Rebirth
3 Evil Dragon Divine Transmission

Tarih Son Güncelleme: 24/05/2012 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim