Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 05 Aralık 2019 Perşembe
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Monochrome Factor
Genel Bilgiler
Adı:
Monochrome Factor
Yılı:
2008
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
24
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Integra

Akira Nikadou, birgün okul çıkışı eve dönerken gri saçlı bir yabancı ile karşılaşır. Shirogane adındaki bu yabancı, kendisinin bir gölge olduğunu söyler ve gözden kaybolur.
Akşam olunca, Akira'nın yakın arkadaşı Kego gelir ve Akira'yı atari salonuna götürür. Orada küçük bir çocuğu ve yaşlı bir adamı serserilerden kurtardıktan sonra, okula doğru yürüyen Aya ile karşılaşırlar. Okulun disiplin kurulunda bulunan Aya, ikisine akşamın o saatinde dışarıda olmamalarını söyler ve kızarak peşlerinden koşar, ceza olarak Akira ve Keigo'ya kendisi ile gelmelerini söyler.
Aya ile birlikte okula giderler. Fakat dönüşte garip siyah bir yaratık onları kovalamaya başlar. O sırada Shirogane ortaya çıkar. "Kokuchi" adı verilen bu yaratıklarla savaşmaya başlar. Panik yapan Akira, yerin içine doğru çekilmeye başlar.
Shirogane tam zamanında yetişir ve Akira'yı kurtarır. Akira'ya bu yaratıklarla dövüşebilmesi için bir güç verir. Shirogane tarafından gölgeye dönüştürülen Akira, ışık ve karanlık arasındaki dengeyi korumak için savaşmaya başlar.

Tarih Son Güncelleme: 27/02/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Monochrome Factor Resimleri - 1
Gönderen: prenses serenity
Eklenme: 27/02/2010

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim