Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 19 Ağustos 2019 Pazartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 5.0 puan
Murder Princess
Genel Bilgiler
Adı:
Murder Princess
Diğer İsimleri:
Katil Prenses
Yılı:
2007
Türü:
OAV
Bölüm Sayısı:
6
Kategoriler:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika, Moonlight, prenses serenity

Cyndina Çağı'nın 672. yılında, Jade'nin 4. ayında Foreland Ülkesi'ne darbe yapılır. Darbeyi yapan kişi ülkenin eski doktorlarından biri olan Doktor Akamashi'dir. Doktor Akamashi, Ana ve Yuna adında iki android yanısıra bir sürü canavar yaparak ülkeyi ele geçirmeye çalışır. Kral ise çoktan yaralanmış ve son anlarını yaşarken sarayda bulunan kızına kaçması ve komşu ülkeye gitmesini söyler. Prenses Alita ormanda kaçarken orman canavarıyla karşılaşır ondan kurtulmaya çalışırken bir ödül avcısı ile karşılaşır ve birlikte uçurumdan aşağı düşerler. Tam bu sırada ruhları beden değiştirir... Artık Prenses Alita bir ödül avcısı olan Falis'tir. Yetenekli bir ödül avcısı olan Falis ise artık Prenses Alita'dır... Asıl Prenses Alita, ödül avcısından ülkesini koruması için yardım ister ve birlikte krallığı alabilmek için geri dönerler... Bu sırada ödül avcısının iki yoldaşı olan akıllı Dominikov, iyi kalpli Pete'de bu görevde Falis'in yanında olurlar. Öte yandan Prenses Alita'nın ağabeyi Kaito ise hâlâ komşu ülkeden geri dönmemiştir... Bunların dışında Doktor Akamashi'nin darbenin ardındaki asıl hedefi neydi peki?

Falis
Son derece erkeksi ve dövüşte gerçekten iyi olan bir ödül avcısıdır. Fakat içinde kendisinin bile bilmediği bir güç vardır ki böyle durumlarda bir tek onu durdurabilen kişi Prenses Alita'dır. Ve amacı Prenses ile yaptığı antlaşma sonucu artık birlikte herşeye göğüş germek zorunda olduğunu bilir. Falis ne kadar asabi olursa olsun gün geçtikçe Milano (Alita)'a bağlanmaya onu aile bireyi olarak görmeye başlar.

Prenses Alita
Falis'in tam tersi olan kibar, duygusal ve bağlandı mı sevdiği kişi her kim olursa olsun bırakmak istemeyen bir yapısı vardır. Falis ile ilk tanışmaları biraz tuhaftır ve Alita'nın dileği yerine gelir ki bu ruhlarının beden değiştirmesine sebep olur. Ayrıca en iyi arkadaşının ölümü onu derinden yaralayıp onun adını "Milano" kullanarak dostunu bir şekilde yaşatmak ister.Bölümler:

1. Birth
2. Coronation
3. Return
4. Exile
5. Destiny
6. At the end of the decision

Tarih Son Güncelleme: 21/10/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (2)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu eserle ilgili 3 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

mavi_blue
mavi_blue:
 
 
kısacık da olsa, olaylar fazlasıyla hizlı ilerlese de harika diyebildiğim anime! değişen alitayı çok beğendim. gözümdeki prenses imajı fazlasıyla değişti. (romi paku için bile izlenebilir!)
21 Kasım 2009 Cumartesi
penthesileya
penthesileya:
 
 
izlemek nasip oldu:D çok gzlmiş gerçekten:D
06 Mart 2009 Cuma
penthesileya
penthesileya:
 
 
güzel bir animeye benziyor:D İzlemek isterim şahsen
18 Aralık 2008 Perşembe
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim