Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 25 Ağustos 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Paprika
Genel Bilgiler
Adı:
Paprika
Yılı:
2007
Türü:
Film
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Moonlight

29 yaşında bir terapist olan Dr. Atsuko, 18 yaşında güzel, korkusuz kodadı Paprika olan kimliği ile nevrozlu kişilerin bilinç altlarına girerek onlara yardımcı olur.

Dr. Atsuko'nun laboratuvarında zeki bilim adamı olan Dr. Tokita psikolojik rahatsızlıkları tedavi edebilen çok güçlü "DC-MINI" adlı bir alet geliştirmiştir. Aletin özelliği insanları onlar uykudayken bilinçatlarına girerek psikolojik rahatsızlıklarını kontrol edebilme ve iyileştirmedir. Bu çağır yaratan alet birgün çalınır ve aynı zamanda laboratuvarda asistan olan Himura'da yok olmuştur. Atsuko ondan şüphelenmeye başlar. Laboratuvardaki asistanlar ve çalışanların şizofren olduğunu ve değişik beyin rahatsızlıklarına yakalandığı görülür. Sonra bu aletin aynı zamanda insanların beyinlerini yok etme içinde kullanılabilecek, çok tehlikeli bir alet olduğunu bilmektedirler. Kötü niyetli insanların eline geçerse farklı amaçlar için kullanılacaktır. Şimdi tek korkuları bu aletin kötü niyetle kullanılmamasıdır.

Resim
Resim
Resim
Resim


Trailerini izlemek için tıklayınTarih Son Güncelleme: 21/01/2007
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu eserle ilgili 1 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

Moonlight
Moonlight:
 
 
Daha yeni izlemeye fırsat buldum. Görüntü kalitesinin cam gibi olması daha bir zevk katıyor :) rüya ile gerçeklik arasındaki birleştirmeler gerçekten çok müthişti. Elinizde bulunması gereken bir film ;)
15 Ağustos 2007 Çarşamba
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim