Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 25 Ağustos 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Planzet
Genel Bilgiler
Adı:
Planzet
Yılı:
2010
Türü:
Film
Bölüm Süresi:
53 dakika
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

20xx yıllarında Dünya insanoğlu için yaşanmaz bir hale gelmeye başlamıştır ve bu yüzden Mars'ta yaşanabilir alanlar yapılmaya başlanır. 2030 yılında başlayan ilk koloni olan Esperanza'nın bitişine az kala Hiroshi babasını savaşta kaybeder ve babasının intikamı için asker olmaya karar verir.

2047 yılında üzerinde zeki yaşam formları içeren Februus adlı bir astreoid Dünya'nın yörüngesine girdi. Askerin "FOS" olarak nitelendirdiği bu yaşam formu insanoğluyla savaşmaya başladı. FOS, kutup bölgelerindeki buzları eriterek dünyanın sular altında kalmasına neden oldu ve birçok şehir sular altında kalarak insanoğlu büyük kayıplar verdi. FOS ile mücadele bu olaylardan sonra bütün ülkelerin silahlı kuvvetlerince Gezegen Savunma Güçleri İttifaki yani GSGİ altında toplandı. Bu kuvvetlerden biri olan Japon Askeri Bölgesi Fuji Üssü'nde ise Hiroshi asker olarak görev almaktadır.

FOS tüm gücüyle saldırarak Dünya'yı tamamen yok etmek için saldırıya geçerken Dünya'yı kurtarmak için son çare olan Plan-Zet planını uygulamak için Hiroshi ve arkadaşları FOS'la savaşa girer.

Tarih Son Güncelleme: 17/08/2012 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim