Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 20 Kasım 2019 Çarşamba
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Ride Back
Genel Bilgiler
Adı:
Ride Back
Yılı:
2009
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
12
Kategoriler:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Ogata Rin bir balerindir ancak bileğindeki lifler koparak bu uğurda en sevdiği şeyi bırakmak zorunda kalmıştır. Çünkü bir daha dans edemeyeceğini düşünür. Çok geçmeden yağmurlu bir günde üniversitenin bir yerinde motora benzer bir çocuğun bindiği bir şey görür. Merak ederek içeri girer. Bunu gören makine mühendisi Haruki binmesini tavsiye eder. Rin son derece meraklı bir şekilde ve hiç itiraz etmeden Rideback denilen araca biner. Bir sorundan dolayı Rideback hızlıca kalkışa geçer. Bunun sonucunda da Tamayo adlı ulusal yarışma şampiyonu tarafından bir düelloya davet edilir. Rin önce kabul etmezken sonra kabul eder ve artık Tamayo ile Rin yarışmaya hazırdır.

Bundan böyle Rin'in hayatı tamamen değişirken Tamayo'nun ona ulusal yarışmalara katılması için ikna eder ki Rin'in amacı bundan sonra hem dostu olan hem de rakibi olan Tamayo ile birlikte yarışmak için çalışmaya başlar.

İşte Rin'in bu günlük hayatı dışında da gizli ama sadece Tamayo'nun her seferinde redettiği husus ne olacaktır? Acaba bu hususta Tamayo ve Rin ne karar vereceklerdir?

Tarih Son Güncelleme: 09/04/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim