Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 10 Aralık 2019 Salı
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Seiden RG Veda
Genel Bilgiler
Adı:
Seiden RG Veda
Diğer İsimleri:
RG Veda
Yılı:
1991
Türü:
OAV
Bölüm Sayısı:
2
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Ashura ve arkadaşları, 6.Yıldız denilen savaşçıyı bulmak zorundadırlardır. Yolculukları sırasında tehlikeli düşmanlarla karşılaşırlar. Ashura ise son savaşçıyı bulmaktan çok annesinin kendisini neden öldürmek istediğini bilmek ister. Yasha da Ashura'yı korumaya yeminli, ona hem babalık hem de ağabeylik yapmaktadır. Acaba Ashura istediği şeyi öğrenebilecek mi ya da son savaşçıyı bulabilecekler mi?

Ashura
Kısa ve henüz bir çocuk olmasına rağmen 6 Yıldız Savaşçılarından en güçlü olanıdır. Fakat bu yönünü mecbur kalmadığı müddetçe kullanmamaktadır. Ama insanlar ondan korkmaktadır. En çok sevdiği kişi de baba veya ağabey yerine koyduğu Yasha'dır. Onun yanından asla ayrılmaz. Hep onun omuzlarında ve kucağında olur.

Yasha
Ciddi, gizemli, Ashura'ya bağlı bir kişiliğe sahiptir. Onu korur ve kollar. Her kötü veya iyi gününde Ashura'nın yanında olur. Ashura'dan sonra en güçlülerindendir.

Ryu
Cesur bir kişiliği olmasına rağmen kavgacı yönünü en çok Ashura'ya göstermektedir. Çok didişirler ve bazen arkadaşları onları durdurmak zorunda kalırlar. Büyük ve kalın bir kılıç kullanmaktadır.

Karura
Havalı görüşünün altında gayet nazik bir yapısı vardır. Grupta ilginç ve farklı bir güce sahip olan tek kişidir. Gücü kuğular üzerinedir ve gayet etkilidir.

Soma
Gruba sonradan katılan fakat bunun nedeni Kendappa'nın arzusu üzerinedir. Elinde hilal biçiminde gayet keskin ve etkili silahları vardır. Kendappa'ya son derece bağlı ve onun emirlerini yerine getirmekte başarılıdır. İyi bir Ninja ve kendisine son derece güvenir.

Kendappa
Ashura'nın düşmanının yanında yer alan fakat sadece müzik çalarak gizli gizli Ashura ve arkadaşlarına yardım eder. Kimse bunun farkında da değildir. Görevini yapmak ve dikkat çekmemek şartı ile en çok güvendiği kişi Soma'yı görevlendirir. Gayet kibar bir yapısı fakat kendinden emin bir tarzı vardır.

Tarih Son Güncelleme: 04/05/2007 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim