Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 15 Ekim 2019 Salı
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kaptan*, Moonlight

Tokyo'da noel arifesinde 3 evsiz çöplükte yemek ararken bir kız bebek bulurlar. İlk başta karakola götürmeye niyetlenselerde bebeği o kadar çok severlerki bırakmaya kıyamazlar. Eşcinsel olan evsiz o bebeğin onlara tanrının armağını olduğunu düşünür ve ismini Kiyoko koyar. Daha sonra evsizler kendilerine bakamazken bir de bebeğe bakmanın ne kadar zor olduğunu anlarlar ve ailesini aramaya başlarlar. Bu 3 evsizinde birbirinden farklı hayat hikayesi vardır. Bebek sayesinde geçmişleriyle yüzleşirler. Bebeğin ailesini bulmaya çalışırken birçok olayla karşılaşırlar. Kiyoko'nun neden terk edildiğini öğrenmeye çabalarken gördükleri şeyler onları olgunlaştırır. Artık geçmişi bir kenara bırakıp geleceğe kucak açmayı öğrenirler.

Hana

Resim

Kimsesiz bir eşcinseldir. Kiyoko'yu annesi gibi sahiplenir. Kiyoko'nun adını da anlamı saflıktan geldiği için koymuştur. İncil ağzıyla konuşmak hoşuna gider. Açık sözlüdür.

Gin

Resim

Alkolik bir evsizdir. Zamanında çok borca girmiştir. Bu yüzden ailesini kaybetmiştir. Ailesi yaşamaktadır ama o onlarla görüşmemektedir. Bisiklet yarışçısı olduğunu söyler ama aslında bisiklet dükkanı vardır. Kendi kızının ismide Kiyoko'dur.

Miyuki

Resim

Lise öğrencisidir. Polis tarafından aranmaktadır. Babası da polistir ve o babasını bıçaklamıştır. Bu yüzden evden kaçmıştır. Yaptığı şeyden pişmanlık duyar.

Resim

Film 87 dakikadır.
Yönetmen: KON Satoshi.
Senaryo:KON Satoshi , NOBUMOTO Keiko .
Montaj: SEMAYA Takeshi.
Karakter dizaynı: KONISHI Kenichi.
Müzik: SUZUKI Keiichi

Tarih Son Güncelleme: 19/10/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim