Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 28 Ocak 2020 Salı
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
UN-GO
Genel Bilgiler
Adı:
UN-GO
Yılı:
2011
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
11
Bölüm Süresi:
24 dakika
Bağlantılar:
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Desdemona

UN-GO, kendi davası olmamasına rağmen dünyadaki en zor suçları çözmeye çalışan bir dedektifi konu alan dedektiflik serisidir.

Shinjurou, üstün yetenekleri sayesinde çeşitli zor davaları açığa kavuşturur. Bu arada Inga adındaki genç bir adam da, "dostu" olarak ona hizmet vermektedir. Sevimli görünüşünün aksine sert ve kibirlidir; fakat bilinmeyen bir nedenden dolayı Shinjurou'ya sadık kalmaktadır.

Hikâye, savaş sonrasında geçer ve gelecekteki Tokyo, hâlâ savaşın izlerini taşımaktadır. Politika ve endüstri, adaya egemen olan medya kralı Rinroku Kaishou'nun elinin altındadır. Kaishou, açık bir zihne sahiptir ve davaları çözmede bir numara olmasını sağlayacak bütün bilgilere kolayca ulaşabilmektedir. Fakat Kaishou'nun muhteşem iş çıkarmasının diğer yüzünde, aslında olaylardaki gerçeği ortaya çıkaran asıl kişi, Shinjurou Yuuki "son büyük dedektif"ten başkası değildir. Buna rağmen, halk bundan habersizdir. Bu yüzden de Shinjurou'ya "mağlup dedektif" gözüyle bakılmaktadır. Yine de Shinjurou ve Inga, yardım etmeyecek ve gerçeği aramaya devam edeceklerdir.

Tarih Son Güncelleme: 31/12/2011
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim