Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 27 Şubat 2020 Perşembe
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Venus Senki
Genel Bilgiler
Adı:
Venus Senki
Diğer İsimleri:
Venus Wars
Yılı:
1989
Türü:
Film
Bölüm Süresi:
104 dakika
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: luna

2003 yılında dev bir buz astreoidi Venüs'e çarparak, Venüs'ün atmosferini değiştirir ve bu sayede insanların yaşayabileceği bir alan olur. 2089 yılında ise insanlar Venüs'de iki alana ayrılarak, Ishtar ve Aphrodia diye iki farklı kolonileşme yapar. Dünyadan giden bir muhabir iki koloni arasındaki gerilimi haber yapmak ister. Tam da Aphrodian'nın başkentine Ishtar kuvvetleri General Donner komutanlığında işgal etmeden önce gelir.

Bir süre sonra bir stadyumda bir çeşit motorsiklet yarışı oynanacaktır, takımlardan biri katil komandalar adında Hiro Seno tarafından yönetiliyordur. Oyun istila yüzünden durdurulur. Ishtah'ın istilası bir günde olur. Basın politikacılar ve polis Ishtar komutasına girer. Sokaklarda sıkı yönetim ilan edilir, ama Donner her şeyin eskisi gibi devam edeceğini söyler.
Hiro takım arkadaşı Jack'i amcasının evinde ziyaret eder. Polis onları kuşkulu görür ve onlara saldırır. Hiro'nun bacağına bir mermi saplanır yaralı halde sevgilisi Maggi'nin evine gider. Hiro bundan sonra ne yapacaktır, Aphrodia ülkesi kendini bu durumdan kurtarabilecek mi?

Tarih Son Güncelleme: 02/04/2007 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Venus Senki Resimleri - 1
Gönderen: prenses serenity
Eklenme: 15/08/2012

Yorumlar

Bu eserle ilgili 1 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

KüRe
KüRe:
 
 
iyiye benzio
12 Eylül 2008 Cuma
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim