Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 28 Şubat 2020 Cuma
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Choneung Ryukja
Genel Bilgiler
Adı:
Choneung Ryukja
Diğer İsimleri:
Haunters
Yılı:
2010
Türü:
Film
Bölüm Süresi:
114 dakika
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Cho-In küçüklüğünden beri tek ayağı protez olarak yürümektedir. Annesi ile birlikte yaşamlarına devam ederlerken gözlerinin insanları etkisi altına alan özelliği yüzünden annesi tarafından gözleri bağlanarak bakılmaya başlar. Ancak Cho-In babasının annesine yaptıklarına dayanamaz ve onu gücü sayesinde öldürür. Annesi buna dayanamaz ve delirmiş vaziyette oğlunu öldürmeye çalışır, Tabii bunu başaramaz... Cho-In bu olaydan sonra yalnız bir ruh olarak kendi başına yaşamaya başlar.

Kyu-Nam ise araba hurdacılığı işinden kötü bir kaza sonucu ayrılıp Ütopya adlı küçük bir rehineci dükkânında iş bulur. Yeni patronu Jung-Sik ile onun kızı Young-Sook ile birlikte güzel bir aile ortamında işleri ilerlerken hayatını altüst eden bir olayla daha doğrusu bir kişiyle karşılaşır.

Cho-In yıllardan beri insanları etkisi alan gücünü kullanarak para alıp onunla geçimini sağlamaktadır. Şimdiki duraklarından biri ise Ütopya'dır ve Kyu-Nam, Cho-In sayesinde bir takım özel güçlerinin olduğunu anlamaya başlar. Diğer insanlar gibi Cho-In'in gücü altına girse bile bundan kurtulmayı başarır ve bunun farkına vardığında anlar ki ondan başka kimse Cho-In'i durduramayacaktır.

Tarih Son Güncelleme: 15/08/2014
Oyuncular
Hiçbir oyuncu bilgisi bulunmuyor.
 
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim