Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 15 Aralık 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 5.0 puan
Lie to Me
Genel Bilgiler
Adı:
Lie to Me
Yılı:
2011
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
16
Bölüm Süresi:
65 dakika
Tanıtım

Hazırlayanlar: ice queen, Tifa

Kong Ah-Jung, ilk aşkı en yakın arkadaşı tarafından çalınmış, yaşı otuza doğru ilerlemekte olan başarılı bir devlet memurudur. Bir gün arkadaşı Yoo So Ran ve kocası Chun Jae Beom ile karşılaşır. Kızın hiçbir şey olmamış gibi davranıp kendisini küçümsemesi ve hâlâ bekâr olduğu için alay etmesi sonucu Ah Jung evli olduğu yalanını söyler. Bu yalan dallanıp budaklanır ve ortalık Ah Jung'un Kore'nin ünlü oteller zinciri başkanı, başarılı ve yakışıklı iş adamı Hyun Ki Joon ile evli olduğu söylentileriyle çalkalanır.

Hyun Ki Joon ise çocuk yaşta ailesini kaybetmesi sonucu, halasının desteğiyle kardeşi Sang Hee'ye hem annelik hem babalık yapmıştır. Kardeşinin nişanlısına aşık olduğunu öğrendikten sonra, nişanlısından vazgeçer ve kardeşini tercih eder. Bu olaylar sonucu Sang Hee utancından yurt dışına kaçmıştır ve üç yıl boyunca ondan haber alınamaz.

Bir gece Hyun Ki Joon, kardeşinin Kore'ye döndüğü haberini alır. Onu bulmak için bir gece kulübüne gider. Kardeşinin bir kızla konuştuğunu fark eder, fakat Sang Hee ağabeyini gördüğü anda kaçmıştır. Hyun Ki Joon, rahatsızlanan kıza ''kardeşimi tanıyordur'' düşüncesiyle yardım eder. Daha sonra ettiği bu yardım için fazlasıyla pişman olacaktır. Hasta kızımız, tatlı yalancımız Kong Ah Jung'dan başkası değildir.

Tarih Son Güncelleme: 09/02/2012 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Oyuncular
Hiçbir oyuncu bilgisi bulunmuyor.
 
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim