Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 31 Mart 2020 Salı
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Proposal Daisakusen
Genel Bilgiler
Adı:
Proposal Daisakusen
Yılı:
2007
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
11
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: rei, USAGİ

Ken ve Rei, 14 yıldır arkadaştırlar. İlkokulu, ortaokulu, liseyi ve üniversiteyi aynı okullarda okumuşlardır. Birlikte geçirdikleri bu güzel zamanlardan sonra, en sonunda Rei'nin hayallerindeki gün gelip çatar. Mükemmel bir gelin olacak, mükemmel bir damatla evlenecektir. Ancak Ken, bu durumdan hiç memnun değildir, çünkü Rei'ye kör kütük aşıktır.

Evlilik töreninde slayt gösterisi sırasında eski resimlerine bakarken, Ken çok duygulanır. Resimlerde pişman olduğu birçok şey vardır ve bunları düzeltmek istemektedir. İçinde büyük bir merak duygusu vardır, Rei'yi sadece arkadaş olarak gördüğü zamanlarda onu üzmek yerine daha farklı davranırsa bugün onun yanında oturan kişi olabilecek midir? Kendi kendine içi içini yerken ve pişmanlık duygusuyla yanıp tutuşurken, içinden o zamanlara geri dönmek için yalvarır. Birden bire etrafındaki her şey, insanlar, slayt, zaman durur. Bir müzik ve göz kamaştıran bir ışık belirir. Ken yanına döner ve orda siyah saçlı ilginç bir adamın durduğunu fark eder. Adam ona bu kilisede yaşayan bir peri olduğunu, Ken'in pişmanlıklarını duyunca ona yardım etmeye karar verdiğini söyler. Yemeğinden biraz yer, Ken'e istediği takdirde, yeni bir şansın bahşedileceğini söyler. Her ne kadar şaşkınlıktan deliye dönmüş olsa da Ken, bu fırsatı kaçırmak istemez. Adamın söylediğini yapar ve slayt gösterisinde o sırada gösterilen resim çekilmeden birkaç saat öncesinde bulur kendini.

Ken, slayt gösterisindeki resimleri bir bir değiştirerek, Rei'nin damadı olmaya çalışır. Ancak geçmişi değiştirmek elbette o kadar kolay bir iş değildir. Üstelik geçmişe gidip gelmesiyle birlikte, o zamanlarki aklıyla farketmemiş olmasına rağmen, Rei'nin de kendisine karşı boş olmadığını görür. Ne yazık ki çok dişli bir rakibi vardır, iyi kalpli öğretmenleri ve Rei'nin gelecekteki damadı Tada.

Ken geçmişi değiştirip hayatının aşkına kavuşabilecek midir?

Tarih Son Güncelleme: 28/11/2009 Güncelleme Son Değişiklikler (2)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim