Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 03 Nisan 2020 Cuma
~ 2013 Yaz Sezonu Yeni Bölümler
Kategori:
Gönderen:
Eklenme:
22 Aralık 2012 Cumartesi
5 üzerinden 5.0 puan
Sailor Moon (Ay Savaşçısı), 2013 yazında hayranlarına yeniden merhaba diyecek! Yeni bölümler, mangayı sıkı sıkıya takip edecek ve hikâyenin devamını anlatan tamamen yeni animasyonlardan oluşacak.

Toei Animation'ın yapımcılığını üstlendiği animede şimdiye kadar yayınlanan Ay Savaşçısı bölümlerinde Sailor Moon ve Tuxedo Mask'i seslendiren Mitsuishi Kotono ve Furuya Tooru büyük ihtimalle işlerine geri dönecek. Açılış ve kapanış şarkıları Momoiro Clover Z adlı gruba ait olacak. Açılış şarkısının adı "Z Onna Sensou" (Z Kızları Savaşı) olarak belirtildi.

Sailor Moon'un çizeri mangaka Naoko Takeuchi, hayranlarına yazdığı mektupta yeni anime dizisini yapmaktan mutlu olduğunu, hayranlarının animeyi beğenmelerini umduğunu söyledi. Takeuchi, Sailor Moon'un hâlâ bu kadar desteğe sahip olmasını muhteşem bulduğunu ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini açıkladı.

Naoko Takeuchi: "Yeni bir şeyler yapabileceğimi sanmıyordum, ama şimdi Sailor Moon'u geri getirmekten çok mutluyum!" dedi.

Açıklamaya göre yeni Sailor Moon bölümleri dünya çapında yayınlanacak ve hedef kitlesi, animenin orijinal hayran kitlesi olacak.


Kaynak.

Forum Başlığı.
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim