Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 08 Nisan 2020 Çarşamba

Hakkımızda

~ manga tr - anime manga platformu

Sitenin Amacı

Manga Türkiye, 2006 yılı Kasım ayında yayın hayatına başladı. Fakat site yöneticilerinin anime manga tutkusu bundan seneler öncesine dayanır. Yıllardır animelerle iç içe yaşayan bir grup arkadaş 2006 yılında tek bir sitede ürünlerimizi sergileme, bilgi paylaşımında bulunma ve Türkiye'de anime manga kültürünü yaygınlaştırma - tanıtma amacıyla Manga Türkiye'yi kurduk.

Yabancı kaynaklı anime manga sitelerinden derlediğimiz bilgileri bir veritabanında topladık. Bu ilk halleriyle sadece genel bilgi sunan bir içeriğe sahipti. Ama yıllar geçtikçe site daha da bir güzelleşti. Özellikle Manga Türkiye için çalışan animecilerle birçok anime hakkında tanıtımlar hazırladık. Daha sonra Türkiye'nin Anime Manga Forumu aramıza katıldı. Burası sitenin eksiklerini kapatan bir işlev görüyordu. Ayrıca animeci arkadaşların bir arada bulunup kaynaştığı bir yer halini aldı.

Sitede Geçerli Kurallar

Sitemiz üyelerin bilgilerinin gizli olması gerektiğine inanır. Buna bağlı hiçbir önemli bilgiyi kendi rızanız olmadan bir başkasıyla paylaşmamaya özen gösterir. Gerek site gerek forumda siyaset, din, cinsellik ve kutuplaşmaya götürecek hiçbir konuya yer verilmez. Küfür eden, herhangi bir iyi niyeti ya da sitedeki bir özelliği kötüye kullanan üyelerse siteden uzaklaştırılır.

Daha Önceki Tasarımlar

1. Tasarım   2. Tasarım   3. Tasarım

Yönetim Kadromuz

mamoru: Sitenin daha çok teknik işleri ile ilgilenirim. Bir hata gidermek, yeni bir özellik ya da bölüm eklemek yaptığım işler. Diğer yöneticilerin de fikrini alarak sitenin genişlemesi ve yeni alanlara adım atması amaçlarımdan.

NANA: Sitemiz için çok kapsamlı, dolu dolu tanıtımlar yazar. Ayrıca çalışmalarını Anime Fan Siteleri yoluyla da diğer animecilerle paylaşır.

luna: Manga Türkiye ilk açıldığından beri yanımızdadır. Birçok bölüme katkı sağlamış ve emek vermiştir.

Moonlight: O bizim itici gücümüzdür. Sitede en çok emeği olan arkadaşlarımızdan biridir. Aynı zamanda öz ablası olan luna ile birlikte ayrıca çeşitli alt siteleri de tasarlamışlardır.

prenses serenity: Tam bir Sailor Moon tutkunu olan prenses serenity, birçok tanıtımda katkısı olan ve bizlere yardımcı olan bir arkadaşımız.

Flamesniper: Forum ondan sorulur. O kuralları belirler ve uygular! Siteye emek veren dostlarımızdan biridir.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim