Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 05 Nisan 2020 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 4.8 puan
Goong
Genel Bilgiler
Adı:
Goong
Diğer İsimleri:
Düşlerimin Prensi, Gung, Palace, Princess Hours
Yılı:
2006
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
24
Kategoriler:
Bağlantılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Kralın ani ölümüyle birlikte kraliyetin halkın gözünde azalan ününün yeniden artması için Veliaht Prens Lee Shin'in derhal görkemli bir düğünle evlenmesi kararlaştırılır. Peki, düşünülen gelin kimdir? Aynı özel sanat okulunda okuyan dik başlı, sakar ve bir o kadar da tatlı olan Shin Chae-kyung'dir. Chae-kyung büyükbabası ile prensin büyükbabası zamanında çok yakın arkadaştırlar ve bir gün torunlarının birbirleriyle evlenmeleri için evlilik sözü verirler ve bu söz üzerine birbirlerine yüzük verirler.
Öte yandan kraliyet ailesinin bir prensi daha vardır ve kralın öldüğünü ve yapılacak olan düğünü duyduktan sonra prens ve annesi göz önüne çıkar. on dört yıl boyunca İngiltere'de annesiyle birlikte yaşayan Lee Yul, Lee Shin'in kuzenidir. Chae-kyung ve Yul arkadaş olarak birbirleriyle iyi anlaşmaya başlarlar. Ta ki Yul, Chae-kyung'un saf ve iyimser duygularına kapılana kadar. Aynı şekilde Shin ve Chae-kyung arasında da bazı duygular gelişiyordur, ancak Shin'in ailevi sorunları yetiştiriliş tarzına yansımış ve bunun yüzünden duygularını açıkca söylemek ona oldukça zor gelir.
İki genç daha okul çağında bir evlilikle başlarına zor bir yük almaktan öte kraliyet ailesinin sorumluluğu ile baş etmek zorunda kalacaklardır ve bunda en çok fedakârlığı yapmakta Chae-kyung'un üzerine düşüyordur.
Ya peki kraliyet ailesinin geçmişindeki sırlar? Hâlâ gün yüzüne çıkmamış olaylar ve aşklarla birlikte Chae-kyung, Shin ve Yul'u zor günler bekliyordur.

Tarih Son Güncelleme: 14/03/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (3)
Oyuncular
Hiçbir oyuncu bilgisi bulunmuyor.
 
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Goong Resimleri - 2
Gönderen: fundafiliz
Eklenme: 22/10/2009
Goong Resimleri - 1
Gönderen: fundafiliz
Eklenme: 22/10/2009

Yorumlar

Bu eserle ilgili 7 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

kriminoloska
kriminoloska:
 
 
Harika bir diziydi hem ağladım hem güldüm.Ve Kim Jeong Hoon hastasıyım.
01 Mayıs 2012 Salı
ANIMEqızı
ANIMEqızı:
 
 
trt-de yayinlanmisdi sanirsam
08 Ağustos 2011 Pazartesi
garett
garett:
 
 
çok eğlenceli bir seri. oyuncuların performası gerçekten göz ardı edilemez. özellikle başrolde "Shin Chae-kyung" u canlandıran Eun-hye Yun inanılmaz eğlenceli bir karakter yansıtmış. mutlaka izlenmeli diyorum.
25 Eylül 2008 Perşembe
Koreli_Sümeyye
Koreli_Sümeyye:
 
 
_-_Saranghapanida Korea_-_
18 Eylül 2008 Perşembe
glseren
glseren:
 
 
romatik komedi türünü sevenlerin müptelası olacakları, çok sıcak samimi bir seri. Bunda başrol oyuncularının çok büyük katkısı var bence. Tek kötü tarafı çok uzun olması ve sıkıcı politik konuşmalar!!!!!!
14 Ocak 2008 Pazartesi
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim