Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 23 Eylül 2019 Pazartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Genel Bilgiler
Adı:
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Yılı:
2005
Cilt Sayısı:
3
Yayınlayan:
Tanıtım

Hazırlayanlar: luna

Hikaye ölümsüzlüğü bulan ortaokulun 2. yılında olan Sakura Kusakabe'nin ve Tanrı'nın gücenmesiyle yolladığı melek olan Dokuro-chan'in hikayesini anlatır. Dokuro Mitsukai melek suikasçıların grubunun üyesidir. Sakura'yı öldürmek amaçla günümüz zamanına gönderilmiştir. Bununla beraber onun ölüyü tekrar diriltme gücü de vardır. Dokuro, Sakura'yı ne zaman öldürse hep hayata geri döndürür.

Sakura Kusakabe

Bir melek olan Dokuro'nun ortaya çıkmasıyla hayatı değişir. Sakura teknolojik bir şey geliştirerek kızların 12 yaşından sonra ilerlemelerini durdurur. Sakura, Dokuro'nun ona uyguladıkları kurnazca şeylerin üstesinden gelmeyi başarır.

Dokuro Mitsukai

Sakura Kusakabe'yi öldürmek için gelen şirin bir melektir fakat onu tekrar kurtarmayı dener. Diğer genç kızlar gibidir fakat onların ona seslenmeleri, dürtüklemelerine çok sinir olur, onun sahip olduğu sivri aleti Excalibolg ile öldürür. Aynı zamanda onu kullanarak Pipiru piru piru pipiru pi şeklinde şarkı söyler ve kişiyi hayata geri döndürür. O Sakura'yı öldüremez ama cinsell imalar kullanmaktadır.

Resim

Tarih Son Güncelleme: 15/03/2007
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim