Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 19 Kasım 2019 Salı
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
GUNSLINGER GIRL
Genel Bilgiler
Adı:
GUNSLINGER GIRL
Yılı:
2002
Kategoriler:
Mangaka:
Yayınlayan:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Henrietta'nın ailesi öldürülüp kendisine tacavüz edilmesiyle intihar ederek yaşamına son vermek ister fakat çocukları bir şekilde makineleştirip beyinlerini yıkayarak kurataran bir şirket vardır. Aynı zamanda suikastçi olarak yetiştirilip kötü insanları öldürmek için eğitim alır. Ve Henrietta'nın eğitimcisi "yaşamak istiyor musun?" deyip "evet" cevabını alan Mr.Jose bundan sonra onu kardeşi gibi sevecek, birlikte olacaklardır.

"FRATELLO" aynı zamanda MR.Jose (Henrietta'nın Eğitimcisi) bu kelimeyi Büyük Erkek Kardeş ile küçük kız kardeş olarak da adlandırmıştır.Resim

Resim

Tarih Son Güncelleme: 24/03/2007 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu eserle ilgili 1 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

Kirika
Kirika:
 
 
İlk anime ile tanışmıştım ve mangası var mı? Diye baktım ki hemen okumaya başladım. Kısacası hayran kaldım. HEle ki Triela'ya olan hayranlığım gün geçtikçe artı ve daha çok arttı. Devamının olmadığını düşünerek bırakmıştım fakat bir ara devam ettiğini görerek hemen tekrar okumaya ve daha çok hayran kalmaya başladım. Açıkçası yeni cyborg olan Petra arkadaşımızında gelmesi ile herşey renklendi. Kesinlikle okunması gereken bir manga. :)
22 Ekim 2008 Çarşamba
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim