Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 18 Kasım 2019 Pazartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Harukanaru Toki no Naka de
Genel Bilgiler
Adı:
Harukanaru Toki no Naka de
Diğer İsimleri:
From a Distant Time, Haruka 8, Haruka: Beyond the Stream of Time, In a distant time
Yılı:
2000
Mangaka:
Yayınlayan:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Little things

Lise öğrencisi Akane Motomiya, yeni okul döneminin ilk gününde arkadaşları Tenma Morimura ve Shimon Nagareyama ile birlikte okuluna gitmektedir. Akane Motomiya birden gizemli bir kuyudan gelen büyü ile başka bir dünyaya çekilir. Arkadaşları da onun peşinden giderler. Uyandıklarında kendilerini Kyou adında başka bir dünyada bulurlar. O dünyaya Akane'yi getiren Akram isimli Şeytan Klanı'nın lideridir. Amacı Ejderha Tanrı'sının rahibesi olacak bu kızı ele geçirmektir.

Akane Akram'dan sadece maskeli olarak görmesine rağmen etkilenir. Akram ve klani sarışın, Kyo'daki diğer insanlardan görünüş bakımından tamamen farklı ve büyüleyici bir görünüşe sahip bir ırktır.

Yıldız Klanı ise Şeytan Klanı'nın hırslarını durdurmak için Akane'nin kendilerinin tarafında olmasını istemektedirler. Bunun için de Hachiyou adı verilen, aralarında Akane ile o dünyaya gelen arkadaşları dahil 8 kişi, Akane'yi korumak için seçilmiştir.

Akane, Akram'ın yüzünü gördükten sonra ona tamamen aşık olur. Ama Akram'ın acımasızlığı ve dünyayı tehditine karşı koymak zorunda olduğunu da bilmekte, seçimini yapmak zorundadır.

Tarih Son Güncelleme: 10/01/2010
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim