Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 18 Kasım 2019 Pazartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 1.0 puan
School Rumble
Genel Bilgiler
Adı:
School Rumble
Yılı:
2003
Kategoriler:
Yayınlayan:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika, Moonlight

Liseye giden Tenma, aynı sınıfta bulunan Karasumaru'ya aşıktır. Fakat Karasumaru çok ilginç bir tiptir. Aynı zamanda okulun kabadayısı ama hayvanlarla anlaşan ve manga çizmeyi seven Harima da Tenma'ya aşıktır ve bir türlü aşkını söyleyemez. Tenma'nın kardeşi Tsukamoto Yakumo Harima'ya manga çizimi için yardım eder ama arkadaşlığı yanlış anlaşılır. Sınıfın zengin kızı Sawachika Eri, Harima'dan hoşlanmaktadır. Oldukça komik ve zevkli günler geçirirler.

Tenma Tsukamoto -> Lise ikinci sınıfa gidiyordur ve aynı sınıfta bulunan Karasuma'ya aşıktır. Hiperaktif, neşeli, birazda sakar olan bu kız ne yapıp etse de Karasuma'ya bir türlü aşkını itiraf edemez çünkü aynı zamanda çok utangaçtır. Ayrıca mümkün olduğunca da arkadaşlarına yardım etmek için çaba göstermektedir.

Oji Karasuma -> Çok ilginç olduğu kadar hiç gülümsemeyen ve garip ve tuhaf hareketleri bulunan bu çocuk Tenma'nın ona aşık olduğunu bilmez fakat Tenma'ya karşı arkadaşça davranmayı da ihmal etmez.

Kenji Harima -> Sırılsıklam Tenma'ya aşıktır ve Tenma'nın Karasuma'ya olan aşkını bilse'de vazgeçmek bilmeyen bir yüreği vardır. Sınıfın kabadayısı ve hayvanlarla çok kolay bir şekilde anlaşabilen bir yeteneği vardır.

Eri Sawachika -> Okulun en zengin, kibar ve seçkin olarak bilinen bu kız hep yalnızdır. En iyi arkadaşı Mikoto'dur. Çünkü ilk karşılaşmalarından itibaren kendisini de anlayabilen birileri olduğunu anlamışıtır. Ayrıca Harima'ya ilk önce sapık gözü ile bakarken sonra onu anlamaya başlayarak ondan hoşlanmaya başlar.

Mikoto Suo -> Kenpo adlı bir dövüş stilinde oldukça yetenekli ve hünerlidir. Okulda sözel olarak yapılan derslerde oldukça iyidir. Bazen hırçın bazen sakin olabilen en çok fevri olaarak davrandığı durum Imadori'nin davranışlarıdır.

Akira Takano -> Okul dışında ek bir işi olan badigardlık yapmaktadır fakat bu işini çok gizli tutmaktadır. Çünkü işi ciddi ve tehlikelidir. Hiç gülmez ama gülünce de çok şirin olur ama bu animede gösterilmez. Zeki, fotoğraf çekmeyi seven ve aynı zamanda yanlış anlamaları (Harima için) çoğu zaman kendisi düzelmektedir.

Haruki Hanai -> Oldukça dürüst ve yalan söylemeyi sevmeyen birisidir ve Tenma'nın kardeşine aşıktır. Kenpo sporunda oldukça yetenekli ve becerikli olduğu kadar Yakumo'ya da o kadar kibar, sevgi dolu ve dürüsttür.

GÜNCELLENECEK


Resim
Resim
Resim
Resim


Tarih Son Güncelleme: 02/06/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim