Geçtiğimiz hafta Akira Toriyama (Dragon Ball'ın Yaratıcısı) ve Hironobu Sakaguchi (Final Fantasy'den) hazırladıkları XBOX360 oyunu ile aynı isimdeki anime serisi Blue Dragon ile ilgili bazı açıklamalarda bulundular. Tokyo Anime Fuarı'nda düzenledikleri bu toplantı da Toriyama, "Bu benim son çalışmam olacak" diyor.

Toriyama, ilgili serinin geçtiğimiz yıl Şubat ayında duyurusunu yapacaklarını ve bunun için Sakaguchi'nin yapımda çalışacakları toplamasını beklediğini, Studio Pierrot'un bu nedenle resmi bir duyuru için geciktiğini iletti. Kullanılan materyallerin önemli, detayların hikayeye yansıtıldığına değindi. Toriyama, bazen tutmayacak bir iş olacağından korktuğunu ve bu nedenle sıkıntılı olduğunu söylese de, yapımının önemli bir parça olduğunu, bunun bilincinde olup özenli ve sıkı bir çalışma içinde olduğunu söyledi. Çalışma arkadaşlarının daha az önem verdiğinden yakındığını anlattı.

Blue Dragon, 7 Nisan 2007'de TV'de ilk gösterimini yapacak.

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Yeni Fragmanlar
Sonraki
Sonraki Konu:
NANA Premium Live

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: