Canaan
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Bölüm Süresi: 25 dakika

Bir Ua Virüsü; Teröristlerin ya da bir grup askerlerin yaymış olduğu ve insanlığı yok etme amaçlarından dolayı yayılan ölümcül bir hastalıktan sonra acı bir şekilde yokolmalarıyla birlikte anti-terör gruplarının da başgöstererek küçük çapta da olsa savaşın başlaması... Bütün bunların arasında sinestezi yeteneği olan Canaan adlı bir bayan ile onun en büyük düşmanı ve rakibi olan Alphard'ın kaçınılmaz ölümcül düelloları... Maria adlı bir kızın Ua Virüsü taşıyıcısı olarak yaşaması ve geçmişine ait hiçbirşeyi hatılamayışının verdiği soru işaretleri... son olarak da Borner adını alan insanların içindeki Ua Virüsünün mutasyona uğrayarak bir lanet gibi taşıdıkları.....

İşte bu döngünün içinde kaybolan, yokolan ve aynı zamanda bir lanet gibi taşıdıkları vücutlarındaki Ua Virüsü ile içsel bir savaşa katılmış olan Canaan, Maria ve diğerleri ile birlikte kaçınılmaz bir savaşın içine girmiştir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: