Oniisama e...
Diğer İsimleri: Brother Dear Brother, Oniisama E, To my brother
Yılı: 1975
Cilt Sayısı: 3
Bölüm Sayısı: 17
Mangaka: IKEDA Riyoko
Yayınlayan: Shueisha

Nanako Misonoo çok hassas ve duygusal bir karaktere sahiptir. Henüz 16 yaşındadır oldukça sıradan bir hayatı vardır ve ortaokul son sınıftadır. Çok zaman geçmeden lise giriş sınavlarında başarılı olur ve Seiran Lisesi'nde okumaya başlar. 3 farklı kişiyle tanışır ilk olarak gizemli bir havası olan adını Fransız devriminden alan karizmatik Saint Just - Rei Asaka, daha sonra dikkat çekici bir fiziğe sahip olan adını Genji Motohari`den alan (Japon tarihinde koruma) etkileyici Kaoru no kimi - Orihara Kaoru ve son olarakta büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Sorority başkanı Miya-sama - Fukiko Ichinomiya.

Hiç ummadığı bir anda sadece çok güzel, zarif ve çalışkan kızların kabul edildiği Sorority adlı kulübe aday olarak seçilir ve tüm hayatı o andan itibaren değişir. Bambaşka bir dünyaya istemedende olsa giriş yapar. Acaba Nanako`yu bu yeni dünyada neler beklemektedir?

Önceki
Önceki Konu:
Savage Garden
Sonraki
Sonraki Konu:
Deadman Wonderland

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: