Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 18 Ekim 2019 Cuma
5 üzerinden 0.0 puan
Seikimatsu Kyuseishu Densetsu: Hokuto no Ken 2
Genel Bilgiler
Adı:
Seikimatsu Kyuseishu Densetsu: Hokuto no Ken 2
Diğer İsimleri:
Fist of the North Star Part 2
Yılı:
1987
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
43
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Lynn ve Bart büyümüş ve Kenshiro için bir grup kurarak yaşamlarına devam etmeye çalışmışlardır. Birgün tekrar Kenshiro'ya ihtiyaç duyana kadar huzur içinde yaşıyorlardır ama gün geçmeden büyük saldırı ile Kenshiro'nun gelmesi bir olur. Uzun zaman sonra Kenshiro, Lynn ve Bart tekrar birlikte olarak kötülüklerle mücadele etmeye başlamışlardır. Tıpkı eskisi gibi.

Kenshiro, hayatının aşkı olan Yuria'yı kaybetme sonucu iz bırakmadan çekip gitmesi kendisinin bir süre dinlenmesini sağlamıştır. Ciddi, düşünerek hareket eden güçlü bir savaşçıdır.

Lynn, zarif olduğu kadar gerektiğinde cesurca davranışları ile göz dolduran ve kalpten Kenshiro'yu bir baba ya da bir abi gibi benimseyen güzel, Kenshiro ile bilinmedik bir şekilde bağları olan kızdır.

Bart ise konuşkan ve canlı bir karakteri olmasına karşın en az Lynn kadar Kenshiro'yu bir aile olarak gören ve ne olursa olsun onun yanında olmaktan gurur duyan bir çocuktur. Hiçbir zaman Kenshiro'nun kararlarını eleştirmeden kabul edebilen ve anlayabilen bir çocuktur.

Tarih Son Güncelleme: 27/04/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim