Seikimatsu Kyuseishu Densetsu: Hokuto no Ken 2
Diğer İsimleri: Fist of the North Star Part 2
Yılı: 1987
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 43
Yapımcılar: Toei, Toei Animation

Lynn ve Bart büyümüş ve Kenshiro için bir grup kurarak yaşamlarına devam etmeye çalışmışlardır. Birgün tekrar Kenshiro'ya ihtiyaç duyana kadar huzur içinde yaşıyorlardır ama gün geçmeden büyük saldırı ile Kenshiro'nun gelmesi bir olur. Uzun zaman sonra Kenshiro, Lynn ve Bart tekrar birlikte olarak kötülüklerle mücadele etmeye başlamışlardır. Tıpkı eskisi gibi.

Kenshiro, hayatının aşkı olan Yuria'yı kaybetme sonucu iz bırakmadan çekip gitmesi kendisinin bir süre dinlenmesini sağlamıştır. Ciddi, düşünerek hareket eden güçlü bir savaşçıdır.

Lynn, zarif olduğu kadar gerektiğinde cesurca davranışları ile göz dolduran ve kalpten Kenshiro'yu bir baba ya da bir abi gibi benimseyen güzel, Kenshiro ile bilinmedik bir şekilde bağları olan kızdır.

Bart ise konuşkan ve canlı bir karakteri olmasına karşın en az Lynn kadar Kenshiro'yu bir aile olarak gören ve ne olursa olsun onun yanında olmaktan gurur duyan bir çocuktur. Hiçbir zaman Kenshiro'nun kararlarını eleştirmeden kabul edebilen ve anlayabilen bir çocuktur.

Önceki
Önceki Konu:
Fullmetal Alchemist
Sonraki
Sonraki Konu:
Dragon Knight 4

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu