200 Pounds Beauty
Diğer İsimleri: Secret of the Beauty
Yılı: 2006
Türü: Film
Yapımcılar: KM Culture, Realize Pictures

Han-Na (Kim Ah-Joong) şişman ve sıcak bir kızdır. Tanrı vergisi çok güzel bir sesi vardır. Şarkıcı olmak istiyordur ama şişman olduğu için Ami adındaki şarkıcı için onun yerine şarkı söylüyordur. Ami güzeldir ama sesi iyi değildir. Buna rağmen Ami Han-Na'dan hoşlanmaz. Bu arada Hanna ami'nin müzik yapımcısı Sang-Jun'a (Joo Jin-Mo) aşık olmuştur. Sang-Jun ona çok iyi davranıyordur. Sang-Jun Hanna'yı doğum günü partisine çağrılır. Sang-Jun'dan kırmızı bir elbise akşam giymesi için Hanna'ya hediye gönderilmiştir. Elbise oldukça kötü durmasına rağmen Sang-Jun gönderdiği için giymiştir. Partide aynı elbiseyi ami'ninde giydiği görünce şoka uğrar ve tuvalete gider. O sırada Sang-Jun ile Ami tuvalette Hanna hakkında konuşuyordur. Sang-Jun hakkında konuşuyordur. Hanna bu sözlerden derin bir darbe almıştır. İntihar etmeye çalışır...
Bir yıl sonra Hanna bir estetik cerrah tarafından maeliyat edilmiştir. Mükemmel ve doğal bir güzelliğe sahiptir. Hanna'nın yeni kimliği Jenny'dir. Şimdi güzelliğini kullanarak şarkıcı olmak istiyordur. Bu yüzden Sang-Jun'un ami için aradığı yeni şarkıcı seçmelerine katılır. Sang-Jun ondan çok etkilenir ve onu ünlü bir şarkıcı yapmak için kolları sıvar. Ami'de Hanna'yı aramaktadır ve yeni şarkıcı Jenny'yi kıskanıyordur. Jenny'i şimdi neler beklemektedir.

Sonraki
Sonraki Konu:
Radio Star

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu