"2010 Türkiye'de Japon Yılı" adı altında bu sene Türkiye'nin bir çok yerinde düzenlenecek aktiviteler arasında yer alan "Seminar on Anime and Anime Show"'un İzmir'deki ev sahibi "İzmir Ekonomi Üniversitesi" olarak açıklandı.

Japonya Tanıtma Vakfı, İzmir Ekonomi Üniversitesi - Anime ve Manga Kulübü ve İzmir Ekomi Üniversitesi - Japonca Bölümü'nün organizasyonunu yaptığı etkinliğe, Naruto, Saiyuki, Flame Of Recca, Vampire Princess Miyu, Tokyo Underground ve Revolutionary Girl Utena gibi animelerin yönetmeni Hayato Date konuk olarak katılacak.

1 Mart 2010'da İzmir Ekonomi Üniversitesinde yapılacak etkinlikte bir de cosplay (Kostüm Partisi) yer alacak. Yapılacak etkinliklere, diğer üniversitelerin Anime, FRP, Sinema kulüpleri ve her yaştan anime severi aramızda görmekten, İEÜ - Anime ve Manga Kulübü olarak mutluluk duyarız.

"Katılım Ücretsizdir."

İEÜ - Anime ve Manga Kulübü Başkanı:

Ata Egemen ÇAKIL


İLETİŞİM:

İEÜ - Anime ve Manga Kulübü
Tel: (0536) 373 42 90
E-Posta: imaginary32@gmail.com


İzmir Ekonomi Üniversitesi
Sakarya Caddesi, No:156
35330 Balçova - Izmir
(232) 279 25 25
(232) 278 77 56

Etkinlik Web Bağlantısı:

http://www.tr.emb-japan.go.jp/Japonya2010/Activities/Anime/Anime.htm

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: