Another
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: P.A. Works

26 yıl önce, ortaokul üçüncü (3-3) sınıfta okuyan Misaki adlı bir öğrenci vardı. Misaki, bir onur öğrencisi olduğu gibi sporda da iyiydi. Sınıf arkadaşları tarafından oldukça sevilen Misaki'yi öğretmenleri de sevmekteydi. Ama bir gün aniden öldüğünde herkes buna çok üzülür. Öyle ki sınıf arkadaşları onun masasını boş bırakır ve Misaki hâlâ hayattaymış gibi onun yaşadığına, sırasında oturduğuna inanırlar. Bu "tuhaf inanç" 3-3 sınıfı mezun olana dek devam eder. Ancak bu sadece bir şeylerin başlangıcı gibidir, çünkü hiçbir şey bitmemiştir.

1998 yılının baharında Sakakibara Kouchi adlı bir çocuk, babasının işlerinden dolayı bu okulun 3-3 sınıfına transfer olur. Sınıfında ki korku veren atmosferi sezen Kouchi bu sırada göz bandı takan Misaki Mei adlı bir kızla karşılaşır, bu karşılaşma Kouchi'nin hayatını oldukça etkileyecektir.

Bölümler:


1 Rough Sketch
2 Blueprint
3 Bone Work
4 Put Flesh
5 Build Limbs
6 Face to Face
7 Sphere Joint
8 Hair Stand
9 Body Paint
10 Glass Eye
11 Makeup
12 Stand By Oneself

Sonraki
Sonraki Konu:
Big Order

Yapılan Yorumlar

asli55
asli5504 Haziran 2012

Süper bi anime,Herkese tavsiye ederim.İzlediklerim arasında en iyisiydi.Arada aniden gelen sahneler biraz ürpertsede Akıl almaz ölümler vardı.Mei'nin gözüyse ayrı bi gizem.2. bi sezon olsa yine izlerim :)

cozette13
cozette1305 Ağustos 2013

iyi gözüküyo.

wınryrockbell
wınryrockbell05 Ağustos 2013

güzel gözüküyo izleyeceğim

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: