Baby and Me
Diğer İsimleri: Agiwa Na, Ahgiwa Na, Baby and I, Bebek ve Ben
Yılı: 2008
Türü: Film
Bölüm Süresi: 96 dakika

Baby and Me manga serisinin Kore adaptasyonudur.

Han Joon-su 18 yaşında liseye giden bir öğrencidir. Haylaz ve asidir. Arkadaşlarıyla eğlenmeyi ve kızlarla takılmayı çok sever. Ailesi ve okulu ise Joon-su'nun bu yaşamından bıkmıştır. Defalarca okuldan uzaklaştırma almıştır. En son başı belaya girdiğinde ailesi yine okula çağrılır. Ailesi buna dayanamaz ve Joon-su'nun kredi kartlarını iptal edip ona 100 Dolar bırakarak evden kaçtıklarını söylerler. Joon-su düzelene kadar da evlerine dönmeyeceklerini de eklerler. Joon-su bu konuyu şaka olarak algılarken akıl almadık başka bir olay onu markette yakalar. Alışveriş arabasına bir bebek bırakılmıştır. Ve bebeğin yanındaki notta, bebeğin Joon-su'ya ait olduğu yazılıdır. Joon-su bu çocuğun hangi sevgilisinden olduğunu düşünürken çocuğa nasıl bakılacağını da yavaş yavaş öğrenir.
Joon-su'ya bu sıkışık zamanında Kim Byeol adındaki sınıftaki kız arkadaşı yardım eder. Bu kızın hikayesi de başlı başına bir ilginçtir. Kız gereğinden zeki olduğu için öğretmenleri ve sınıf arkadaşları ondan bıkmıştır ve bunun üzerine Kim Byeol okuldan kendi isteğiyle ayrılmıştır. Bir gün Joon-su'yu okula girerken görür ve ona aşık olur. Sırf onun için okula yeniden başlar. Ve böylece Joon-su'nun bebeği Han Woo-ram'a birlikte bakarlar.
Joon-su ilk başlarda bebeği bırakıp gitmeyi bile düşünür, ama sonradan ona giderek alışır. Bebeği evde bırakamadığı için okula bile getirir ve okulda büyük bir skandala yol açar. Öğretmenler bunun yanlış olduğunu düşünürken Joon-su geçinebilmek için ek iş bulmaya çalışır.Oyuncular:

Jang Geun-suk - Han Joon-su
Moon Mason - Bebek Woo-ram
Kim Byeol - Kim Byeol
Ko Gyoo-pil - Ki-seok
Choi Jae-hwan - Choon-seong

Önceki
Önceki Konu:
H2O

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu