Black Cat
Diğer İsimleri: Kara Kedi
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 23
Yapımcılar: Future Vision Music, GDH, GONZO, Mu, Shueisha, TBS

Dünya gizli bir örgüt olan Chronos tarafından kontrol edilmektedir. Bu gizemli örgütün komutasında numaralandırılmış güçlü suikastçılar, sözde örgütün barışı sağlaması adına belirli hedefleri ortadan kaldırmak için görev alırlar. Bu suikastçılardan en güçlüsü Numara 13'tür. Black Cat olarakta bilinen bu kişinin asıl adı ise Train Heartnet'tir. Black Cat rakipsiz bir silahşördür, soğuk ve duygusuz bir katildir ta ki Saya ile tanışana kadar. Saya bir ödül avcısıdır. Saya, Black Cat'e insan hayatının değerini öğretir ve yaptığı yanlışları için tövbe etmesini ister. Saya'nın sayesinde, Train aşkı ve diğer insanları önemsemeyi öğrenir. Train bundan sonraki hayatını ödül avcısı olarak geçirmeye başlar. Bu sırada yanında Sven ve gizemli bir kız olan Eve'de ona eşlik eder.

Ancak ayrıldığı örgüt Train'i kolay kolay rahat bırakmaz. Bunun dışında Train'i asıl rahatsız eden şey ise eski takım arkadaşı Sven Volfied'tir. Sven'in amacı Train ve örgütün amacından daha başkadır ve bu amaçta yanında olmasını istediği kişi de Train'dir. Ancak Train bunu kesin bir dille reddetmesine rağmen yine de Sven onu rahat bırakmaz...
Bölüm Listesi:

01. Lonely Cat
02. Confused Cat
03. Cat in the Dark
04. Grinning Cat
05. Cat Has Decided
06. Aimed Cat
07. Wounded Cat
08. Journeying Cat
09. Fascinating Cat
10. Reckless Cat
11. Lying Cat
12. Fighting Cat
13. Love Cat
14. Small Cat
15. Cat which hunts Dragons
16. Napping Cat
17. Cat Leaves on a Ship
18. Sprinting Cat
19. Cat's Showdown
20. Cat About To Drown
21. Cat Sharpens Nails
22. Cat's Paradise
23. The Carefree Cat
Özel Bölüm: The Distant Cat

Önceki
Önceki Konu:
Idaten Jump
Sonraki
Sonraki Konu:
Plawres Sanshiro

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu