Comic Party Revolution
Yılı: 2003
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 4
Yapımcılar: Aquaplus, Chaos Project

Üniversite öğrencisi olan Sendou Kazuki, doujinshi çizerek hayatına devam etmektedir. Eğlenceli hayatına devam ederken kendisi veya başkaları tarafından etrafında gelişen olaylara da el atar. Kendisi gibi manga yazarı olan Aya'nın kitap satışı az olduğu için ona yardım etmek istemesi. Eimi'nin derslerindeki başarısızlığı yüzünden fazladan ders almaya gitmek yerine Kazuki ile plaja gitmek istemesi. Eimi ve Yuu'nun masalarının yanlışlıkla aynı olması sonucu Minami'nin onlara bir beyzbol maçı ile bir sonuca varmalarını istemesi. Yine Minami'nin idol sanatçısını sıradan bir kişi sanması ve ona yardım etmesi için Kazuki'yi onunla çıkmaya ikna etmesiyle devam eder.


Bu seri bir Dreamcast/PC oyunundan baz alınarak yapılmıştır ve TV serisinden farklı ilerlemektedir. Ayrıca karakterler; Kazuki, Taishi ve Mizuki bu seride üniversite öğrencileridir, ama TV serisinde ise liseye gidiyorlardır.Bölümler:

1. Bu Kitabı Satmak İstiyorum!
2. Fumiuu~n, Beni Plaja Götür!
3. Hedefimiz: İnsanüstü Beyzbol!
4. Hislerim... Lütfen Dinle!

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: