Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Diğer İsimleri: Looking up at the Half-Moon
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 6
Yapımcılar: BIG SHOT, Group TAC, Media Works, Pony Canyon, WOWOW

Yuuichi 17 yaşında bir gençtir, sarılık hastalığına yakalanmıştır ve sürekli gözetim altında kalması şarttır. Yuuichi fırsat bulduğu her zaman kaçmaktadır. Bir gün kendisi gibi hastanede yatılı olan Rika ile tanışır. İlk başta onun şımarık hallerini anlamaz ama daha sonra Rika'nın kalbinden hasta oldugunu öğrenir. Zaman geçtikçe bu iki genç birbirlerine yakınlaşırlar.


RIKAKalbinden rahatsız olduğu için hastanede hayatını geçirmek zorunda kalan, görünüşte asabi ve soğuk olan fakat içi duygusal ve kibar olan bir kızdır. Yuuichi ile ilkten tartışan ama zamanla yakınlaşmaya başlayan güzel bir kızdır.

YUUICHISarılık hastası olduğunda hastanede kontrol altına alınarak bir süreliğine gelip her defasında kaçan ama yakalanan, deli dolu ve yardımsever ancak bazende içgüdülerine hakim olamayan fakat çoğu zaman Rika tarafından yanlış anlaşılan biri ve zamanla Rika'ya aşık olur.Bölüm listesi

1.Akiko-san, kız ve Akutagawa Ryuunosuke (Akiko-san, the Girl and Ryuunosuke Akutagawa)
2."Tada Koleksiyonu"nun Mirasçısı (The Inheritance of the Tada Collection)
3."Ebizaki Koleksiyonu"nun Sonu (The End of the Ezaki Collection)
4. Sadece Bir Günlük Okul Hayatı (A Single Day of School Life)
5. Donmuş Bir Dakika (One Frozen Minute)
6. Her İkimizin Elleri (Our Two Hands)

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: