Happiness!
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Artland

Kamisaka Haruhi ve onun hem rakibi hem de iyi bir arkadaşı olan Higari Anri iki farklı büyü sınıfında okurlar ve beraber sihire çalışırlarken Haruhi yıllar önce onu kurtaran çocuğu bulup sevgililer günü çikolatasını vermek istiyordur. Çikolatayı alır ama daha verecek kimse yoktur. Anri'de kime vereceğini dört gözle beklemektedir. Haruhi çıkışta parka gittiğinde küçük bir kızı 3 çocuk çikolatasını alıp vermemek için oyun oynuyorlardır tam müdahale edecekken bir çocuk gelir. Müdahale eder o sırada Haruhi küçüklüğünü hatırlar ve bu çocuğun o olduğuna emin olur. Okul çıkışı arkadaşı Anri onla şavaşmak ister ama büyüsünü kontrol edemeyince büyü dışarı fırlar ve patlar. Dışarı çıktıklarında ise parkta gördüğü çocuğu görür. Çantasından çikolatayı çıkartıp ona verir. Kohinata Yuuma ile bu vesileyle tanışmış olur. Ertesi gün de Haruhi ve Anri, Yuuma'nın sınıfına transfer edilirler.
İlk başta Haruhi'yle fazla ilgilenmesede ilerleyen bölümlerde Yuuma'nın kardeşi Sumomo'da küçüklükten Haruhi'yi tanımaktadır. Yuuma'nın küçüklük arkadaşı Hachi biraz çatlak ve bir o kadar da sapıktır. Ama ne olursa olsun Yuuma'yı asla yalnız bırakmamıştır. Yuuma büyü yapmayı fazla sevmez çünkü gücünü kontrol edememektedir. Buda sevdiği insanlara bile zarar verme durumuna gelmiştir. Ancak son bölümde arada okula trasfer olan ve Sumomo'nun zar zor bir şekilde arkadaş olan İbuki çok eski ve güçlü bir büyüyü orataya çıkarmaya çalışır. Çünkü annesi bu büyüyü durdurmak için canından olmuştur. Onu geri getireceğini düşünerek onu harakete geçirmeye çalışır. Tabii dünyayı felakete sürükler. Yuuma, Haruhi'yle birlikte oraya gider. İbuki'nin annesinin kullandığı sihirli aleti Yuuma alır, onu kullanarak durdurmaya çalışır onla birlikte Haruhi, Anri, Koyuki, Soya, Ani hepsi güçlerini birleştirir. İbuki sonucu anlayıp oda birleştirdiğinde büyü ortadan kalkar. Yuuma'nın kardeşi Sumomo iyileşir. Her şey normal haline geri dönmüştür. Tabii güçleri hariç...
Bölüm Listesi:

1. Valentine
2. Cherry Blossom Viewing
3. Oasis
4. The Vanished Tama-chan
5. The Midnight Beauty
6. Mysterious Exchange Student
7. Operation Befriend Ibuki
8. Summer Expectations
9. School Festival
10. The Past
11. Shikimori's Treasure
12. Magic Of Happiness

Sonraki
Sonraki Konu:
Deltora Quest

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu