Heavenly Forest
Diğer İsimleri: Tada, kimi wo aishiteru
Yılı: 2006
Türü: Film

O öpücüğün içinde birazcık da olsa aşk var mıydı?

Makoto İngilizce bölümünde ve Shizuru ise Fransızca bölümünde üniversiteye yeni başlamış iki gençtir. Bir gün Shizuru yaya geçidinden karşıya geçmeye çalışır. Trafikten dolayı geçememektedir. Bu durumu gören Makoto onun yanına gelir ve buradan geçemeyeceğini isterse ilerideki trafik ışıklarının olduğu yerden karşıya geçmesini teklif eder. Shizuru ise bu söylediklerine rağmen geçebileceğini, çünkü elbet kibar bir şoförün ona yol vereceğini söyler. Aslında Shizuru ve Makoto'nun ortak yönleri oldukça fazladır. Shizuru aile genlerinden gelen bir hastalık yüzünden hormonları bozuktur ve bu yüzden bir yetişkin gibi görünmektedir öte yandan Makoto'nun ise alerjik bir hastalığı vardır. Ama en önemli benzerlikleri ikisinin de diğer insanlara karşı çekingen olmalarıdır. Makoto bu çekingenlik yüzünden fobi olarak fotoğraf çekmektedir.

Shizuru ve Makoto ilerleyen zamanlarda iki iyi arkadaş olurlar Makoto ise böylece fotoğrafçılık hakkında bildiği şeyleri ona öğretmeye başlar. Ancak Shizuru ilerleyen zamanda Makoto'nun sınıflarındaki Miyuki isimli bir kızdan hoşlandığını öğrenir ve bundan hoşlanmaz. Ama aşkı için Makoto'ya yardım etmeye başlar. Bu yardım sırasında ise ona hep ileride güzel bir kadın olacağını ve kendisi ile çıkmadığı için pişman olacağını söyleyip durmaktadır. Makoto ise bu laflarına gülüp geçmektedir, ta ki Cennet Ormanı'ndaki o öpücükten sonra...
Yönetmen: Takehiko Shinjo

Senaryo: Takuji Ichikawa, Kenji Bando

Yapımcı: Toshiya Nomura

Oyuncular:
Aoi Miyazaki
Hiroshi Tamaki
Munetaka Aoki
Keisuke Koide
Meisa Kuroki
Asae Oonishi
Misa Uehara

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: