Heroman
Yılı: 2010
Türü: TV Serisi
Bölüm Süresi: 22 dakika

Joey Jones bir çok kişi tarafından küçük görülen kendini savunamayan bir çocuktur. Arkadaşı Lisa her ne kadar Joey'den hoşlansa da abisi Will ve arkadaşları onu işe yaramaz biri olarak görürler ve Lisa'ya yaklaşmasını istemezler.

Psy ile okuldan dönerken Nick'in parçalandığı için çöpe attığı heybo adı verilen yeni teknoloji mini robotunu alıp tamir etmeye başlar ve ona Heroman adını verir. Bu sırada Prof. Matthew Denton uzaylılar ile iletişime geçmeye çalışmaktadır ve sinyalini alan bir uzay gemisi Dünya'ya doğru yola çıkmıştır. Geminin Dünya yakınlarında belirmesiyle bir güç dalgası atmosferi etkiler ve beklenmedik şekilde yağmur yağmaya başlamıştır. Açık olan tavan penceresinden Heroman'in üzerine garip bir yıldırım düşmesi ile ona dokunan Joey'in sol kolu kontrol kumandası ile birleşir. Bu sırada yakınlarda bir yerde kaza olmuştur ve pencereden bunu gören Joey, Heroman ile yardıma gider. Heroman'i nasıl kontrol edeceğini öğrenen Joey'nin hayatı yakın bir zamanda istilacı güçleri ile karşılaşmasıyla tamamen değişecektir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: