Inspiring Generation
Yılı: 2014
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 24
Bölüm Süresi: 60 dakika

1930 yıllında Çin, Şangay’da geçmektedir. Drama aşk, dostluk, arzular, sadakat ve vatan sevgisini konu edinmiştir.

Hikâyede Shin Jung Tae’nin (Kim Hyun Joong) Japon İşgali sırasında arkadaşlarını koruma mücadelesi anlatılıyor. Üstün dövüş becerileriyle Japon işgali sırasında büyük savaşçı unvanını alıyor.
Shin Jung Tae 15 yaşındayken babasını bir Japon asker tarafından vurulması sonucunda kaybeder. Ama bu olay örtbas edilir ve Shin Jung Tae kendi babasını öldürdüğü gerekçesiyle suçlanır. Jung Tae, Şangay’ın arka sokaklarında yaptığı dövüşlerle gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır ve kıtadaki en iyi savaşçı olarak tanınmaya başlar. Babası öldürüldükten sonra Yoon Ok Ryun’un (Jin Se Yun) babası tarafından yetiştirilir.
Bu süre zarfında Jung Tae şarkıcı olmayı isteyen Yoon Ok Ryun’a aşık olur, ama duygularını ifade etmede çok kötüdür. Bu sırada Japon Ulusal Meclisi Üyesi'nin soğuk ve kurnaz üvey kızı Deguchi Gaya (Im Soo Hyang) onların mutluluğuna engel olmaya çalışır.
Çin’in himayesi altında yaşayan eski Koreli vatanseverler bağımsızlıklarını elde edebilecekler midir?

Sonraki
Sonraki Konu:
Lets Eat

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: