Kamen no Maid Guy
Yılı: 2008
Türü: TV Serisi
Yapımcılar: MADHOUSE

Akai Maruborou tarafından bir shounen mangadan uyarlanmıştır, Dragon Age'de dizi haline geitirilmiştir.

Fujiwara Naeka 17 yaşında tipik bir lise öğrencisidir. O bir işadamının hayatta kalan iki varisinden biridir, 18 yaşının yarısına geldiğinde onun büyük servetini alacaktır. Fubuki genç ve güzel ve Kogarashi iyi yapılı, maskeli bir hizmetçidir. Naeka ve onun erkek kardeşi Kousuke ise serveti almak isteyenlerin onlara yapacağını öldürme planlarından onları korumak için tahsis edilir ve Naeka'nın alacak olacağı servet gelecekte çalınacaktır.


Fujiwara Naeka -> Kendo Sanatında çok hünerli olan bir kızdır. Aynı zamanda canlı, hareketli ve erkeksi hareketleri de cabasıdır ve dövüşmek denilince kendisinden neredeyse iyisi yoktur ve hayatının tehlikede olduğunu bilmiyordur.

Fubuki -> Naeka'nın büyük babası tarafından görevlendirilerek korumak için tutulmuştur ve gayet gizemli, ciddi ve bazen de sinirlerine hakim olamayan birisidir ama Kogarashi ile bir partnerdir.

Kogarashi -> Aynı şekilde büyükbaba tarafından korumacılık olarak görevlendirilir ve Naeka'ya ilginç yöntemlerle defalarca kızdırmaktadır ve utandırmaktadır.

Önceki
Önceki Konu:
KimiKiss Pure Rouge
Sonraki
Sonraki Konu:
Koharu Biyori

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: