Kowarekake no Orgel
Diğer İsimleri: Half-Broken Music Box
Yılı: 2009
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 1
Bölüm Süresi: 30 dakika

Genç bir müzisyen olan Keiichiro, ailesini trafik kazasında kaybettiğinden beri evde tek başına acı dolu bir şekilde yaşamaya başlamıştır.

Yağmurlu bir günde eski bir tapınağa sığınır, tapınağın arkasında artık işe yaramayan eşyalar atılmıştır. Keiichiro, eski bir koltukta oturan bir robot kız ve elinde de bir ay çiçeği olduğunu görür. Bu robot Keiichiro'nun dikkatini çeker ve onun bu hüzünlü görünüşüne dayanamayarak onu bir tamirciye götürür. Tamirci onun artık çalışamayacağını söylemesine rağmen Keiichiro onu evine götürür ve ertesi sabah ilginç bir şekilde robot yeniden çalışmaya başlar. Keiichiro, robotun yeniden çalışmasının şaşkınlığını atarken robotun hafızasını kaybetmiş olduğunu anlar. Robot ismini de hatırlamadığından Keiichiro ona Flower(Çiçek) ismini verir. Ve bundan böyle bu iki geçmişi hüzünlü kişinin birlikte geçirecekleri hayat başlamış olur.

Sonraki
Sonraki Konu:
Hal

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: