Kyouran Kazoku Nikki
Diğer İsimleri: Frenzied Family Diary
Yılı: 2008
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Nomad

1.000 yıl önce "Enka" adında bir yaratık yaşamıştır. Bu yaratık çok güçlüydü ve dünyayı ateşle yakarak neredeyse yok etmiştir. İnsanların soyu tükenme tehlikesindeydi. Sağ kalanlar, Enka'ya karşı birleşti ve onu yenmeyi başardılar. Enka ölmeden önce geriye bir lanet bırakır: "Benim çocuğum, hiç kimsenin bilmediği bir yerde uyuyor, 1.000 yıl sonra uyanacak ve o dünyayı yok etmeyi başaracak."

2063 yılında: Enka'nın potansiyel varisleri olan birkaç çocuk DNA testi yoluyla bulunur. En son teknolojiyle bile hiç kimse "kesinlikle" gerçek çocuğu tanıyamaz. Bu yüzden Doğaüstü Olaylar Japon İmparatorluk Acentesi, doğaüstü olgular ve anormal yaşam formlarını ele alan bir operasyon başlatırlar.

Operasyon: Barışçıl Aile

Enka'nın çocuğu olduğu düşünülen potansiyel çocuklar bir ev altında toplanırlar ve bu sayede gerçek çocuğu bulmak amaçlanır. Birlikte bu evde yaşarlarken gerçek bir aile gibi yaşamaya başlarlar ve aile sevgisini tadarken dünyayı yok etmek gibi bir düşünceden vazgeçmeleri planlanır.

Baba rolünü oynayan kişi, Midarezaki Ohka'dır. Operasyonu gerçekleştiren acentede çalışıyordur ve baba olarak o seçilir. Anne ise Kyoka adında yarı kedi ve yarı insandır. Enka'nın çocuğu olduğu düşünülen bir aslan, bir deniz anası, bir robot, bir kız ve bir erkek çocuk vardır. Ailenin bu 7 üyesi zamanla gerçek bir ailenin ne demek olduğunu öğrenmeye çalışırlar.


Karakterler


Midarezaki Ohka: Yapılan operasyonun acentesinde çalışan bir görevliyken kendini hiç beklemediği anda bu projenin içinde baba rolünde bulur, ama bu göreve adapte olması kısa zaman sürer ve kendini bir baba olarak görmeye başlar. Akıllı ve cesur biridir. Ailesini her daim korumaya çalışır. Ve ailenin tüm üyeleriyle ilgilenir.Kyoka: Oldukça hiperaktif, akıllı, iyi plan yapabilen, cesur, her şeyi yerinde yapan, çok konuşan, dediğim dedik bir yapısı olan, berbat yemek yapan biridir. Ailenin asıl lideri konumundadır. Ailenin annesi olarak çocuklarını daima korur ve onlarla ilgilenir.

Bölümler:

1. Kyouka-sama, Reigning
2. Party Time Doesn't End
3. Himemiya's Onihime-sama
4. Both a Trip and a Curse as Planned
5. Survival Honeymoon
6. Doctor of Madness and Act Two of the Party
7. Thank You! Assassination Chinese Food
8. Kind Death God's Workmanship
9. O-Overdrive
10. Innocent Pirate Mujakki
11. Delicious Loli, It Must be Consumed
12. Dote Up a Cat
13. Dangerously Furry
14. Electric-Butterfly
15. Magical Girl Kiyoukia
16. Madara of the Red and White
17. Melon Bun for the Duel Please
18. The Correct Way to Nurse a Patient
19. Unintentional But Nevertheless A Clumsy Devil
20. Forest of Vitamin C
21. Black Santa is Sleepless in the Night
22. The Princess Who Came Falling
23. And His Name is The King of Greed!
24. The Body X That Came From Space
25. Kyouka, Frenzy!
26. Again, The Legend of Enka!

Önceki
Önceki Konu:
Michel

Yapılan Yorumlar

Kuronuma Sawako
Kuronuma Sawako04 Eylül 2008

hiç güzeldeil bence

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: