Love dol: Lovely Idol
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Yapımcılar: AIC, Princess Soft, TNK

Lovedol:Tomohiro Fujisawa,adında iyi bir menajer tarafından kurulan 6 kızlık Pop gruplarına verilen bir addır.


Tomohiro, daha önce iki Lovedol grubu kurmuştur ve bu gruplar halk tarafından çok benimsenip sevildiği için Tomohiro'dan bir Lovedol grubu daha kurmasını istemişlerdir. Tomohiro, üçüncü Lovedol grubu için başta 4 kız seçmiştir ve bu kızlarda aynı ilk iki gruptaki kızlar kadar özel yeteneklere sahiptirler. Ancak, üçüncü Lovedol grubunun sahneye çıkıp kendini tanıtacağı gün küçük bir sorun olur ve Lovedol grubunun çıkışı ertelenir.
Üçüncü grubun kızları çıkışları ertelendiği için çok üzülür ve Tomohiro'da bu ertelenmenin sebebini öğrenmek isterken, şirketin başkanından ''Farklı Bir şey'' sözünü duyar. Bunun üzerine Tomohiro, üçüncü grup için farklı bir şeyler aramaya başlar ve bir tren yolundan geçerken kendi kendine şarkı söyleyen bir ''Sokak Şarkıcısı''nın sesini duyar. Tomohiro, kızın sesini duyduğu an da kızın peşine düşerek sokakta şarkı söyleyişini izler. Daha sonra ise bu kızı kendine ''assolist'' olarak seçmeye karar verir. Ama bu hiçte düşündüğü kadar kolay değildir. Çünkü bu kız ''Şarkı söylemekten nefret eder.''
Bölüm Listesi:

1. Are You A LoveDol?
2. NG?
3. Is It A Debut?
4. Is It Retirement?
5. A Barter?
6. A Set?
7. Rapid Development?
8. Go Solo?
9. Break-Up?
10. Can It Be Reached?
11. Do You Remember The Song
12. Is It A Debut?

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: