Magical Canan
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: AIC

Evergreen dünyasından çalınıp normal dünyaya 5 tane tehlikeli "tohum" getirilir. Natsuki bir kraliçedir ve bu olayı çözmek için uğraşmaktadır. Bunu kendisi tek başına yapamaz ve bunun içinde ortaokula giden Chiaya'nın yardımını alır ve Chihaya sihirli bir forma girerek insanları tohumlardan korumaya başlar.

Bununla beraber birçok sorun oluşur. Chihaya annesinin tüm bu gizli faaliyeti bildiği ortaya çıkar, Chihaya söylentilere bakılırsa babası ölmeden önce doğduğunda neden onu hatırlamamaktadır? Ve onun rüyalarındaki Evergreen'i asla neden görememektedir?

Karakterler:

Chihaya Hiiragi
Bir ortaokul öğrencisi olan ve annesinin sahip olduğu Angel Kiss restaurantında çalışan biridir. Natsukiye yardım ederek Magical Warrior Carmein'e dönüşür. Carmein Chihaya'nın yetişkin formudur ve bu formda sihirli güçleri bulunmaktadır.

Natsuki

Chihaya'nın okulunda bir hayvan olarak ortaya çıkar. Ayrıca tavşan türüne benzeyen fakat bilinmeyen bir hayvan olarak okul hemşiresi yakalayıp onu incelemek istemektedir.Bölüm Listesi:

1.Magical Warrior Carmein Appears!
2.The Mysterious Transfer Student
3.Chihaya`s Tale of Love?
4.Magic Warrior Cerulean Blue
5.Angel Kiss`s Holiday
6.Natsuki Critical Moment!
7.Hazuna
8.Fennel
9.Septem
10.Truth
11.Calendula
12.Dark World
13.Tree of Eternity

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu